אאא

קייטי רוז וולדמן וסטיבן מילר, שני יהודיים, הנמנים על צוות הייעוץ של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, התחתנו אמש (ראשון), בוושינגטון, כאשר מי שסידר חופה וקידושין הוא רב חרדי.

הזוג הטרי, עובדים בבית הלבן בצמידות לנשיא טראמפ, כבר מספר שנים,ואמש, כאמור נישאו ב'מלון טראמפ' הבינלאומי בוושינגטון, ע"י רב חרדי - הרב אריה לייטסטון, המשמש כיועצו הבכיר של שגריר ארצות הברית בישראל דייוויד פרידמן. 

הנשיא טראמפ שסיים יום קמפיין ארוך במדינת פלורידה, שם השתתף בפתיחת מרוץ רכבים גדול של קהל תומכיו, נחת בוושינגטון לקראת ערב, ולאחר עבודה קצרה בבית הלבן, נסע עם שיירתו למלונו כדי להשתתף בחתונת יועציו הבכירים.

סטיבן מילר, יהודי בן 34, משמש כיועצו הבכיר של הנשיא. הוא מייעץ בנושא ההגירה ומעצב את המדיניות שמטרתה להגביל את מספר המהגרים שמגיעים למדינה. בזמן הקמפיין לנשיאות, הפך מילר ליועץ המדיני הבכיר בקמפיין טראמפ בינואר 2016, ומונה למנהל המדיניות של צוות המעבר של טראמפ בנובמבר 2016.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

קייטי רוז וולדמן, אף היא יהודיה, בת 28, היא עוזרת מיוחדת לנשיא טראמפ והדוברת של סגן נשיא מייק פנס. מנובמבר 2017 ועד פברואר 2019, היא כיהנה כדוברת המחלקה לביטחון פנים בארצות הברית.

קייטי בעת עבודתה עם סגן הנשיא (מתוך הטוויטר של קייטי מילר)
קייטי בעת עבודתה עם סגן הנשיא (מתוך הטוויטר של קייטי מילר)
הגדלה

מי ששימש כמסדר הקידושין היה הרב אריה לייטסטון, בוגר ישיבת 'ישיבה יוניברסטי' המשמש כיועצו של שגריר ארה"ב בישראל דיויד פרידמן.

ע"פ הדיווח ב'ניו יורק טיימס', השניים דיברו ביניהם פעמים רבות בטלפון במסגרת עבודתם, כולל שיחות ועידה מרובות, אך מעולם לא נפגשו באופן אישי. ה"שידוך", כך מתברר, נעשה על ידי חברים משותפים ביום שישי בהיר באביב של 2018,  וכשנה וחצי לאחר מכן, התארסו השניים. אמש כאמור, נערכה חתונתם כשהחופה נערכת ע"י רב דתי.