אאא

אמש, ארע לי נס גדול מאוד בחסדי ה', נס עצום, כש"נפל הטיל", שהוא בעצם טיל, נפל אחריי, שניה אחרי שנכנסתי לחניה בבנין. תוך כדי האזעקה ופיצוצי היירוט מעל הראש - כשאני עדיין בתוך האוטו, היתה לי תחושה חזקה מאוד, משהו שמעולם לא היתה לי באירועי טילים דומים, שאני צריך "לטוס" פנימה לתוך הבנין. רק נכנסתי... ובסמוך לרכב שלי, "מסלול הבריחה" שלי למרחב מוגן, נפל "הנפל" הענק. 

מעולם לא חשתי תחושה כזו או דומה לזו של קבלת חיים במתנה. רק עכשיו, מנוחת לילה ושעות אחרי, אני מתחיל לעכל ולהבין - יותר, מה אירע וממה פדה אותי ה'. 

משתף אותך, כי אני סמוך, שנס כזה גדול, היה צריך בעבורו סנגורים גדולים וחזקים מאוד - לפני ה' יתברך שימליצו טוב. כמה שעות קודם שוחחנו בענין התרומה לעמותת מסוגלים, והקב"ה הוכיח את כוחם של חוסי העמותה שמסוגלים לישועה והגנה. *מסוגלים!

בוודאי הגמור לי שזכות השבת אף היא עמדה כאן. השבת הקדושה, הביאה אותי לעשות מעשה שיעמיד לצידה את אותן נשמות קדושות כפי שהגדרת אותן, ויחד הם העמידו לי חומת הגנה מופלאה. חסדי ה' הטוב והמטיב.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אז עכשיו ברור יותר מי צריך לומר תודה למי... תודה אבי!

משפחה עם ילד אוטיסט בתפקוד נמוך מתמודדת עם קושי רב, יומיומי, המביא את המשפחה לשחיקה רבה ולעיתים לקריסה מוחלטת. הפעילות המגוונת של עמותת מסוגלים מצילה את המשפחות הללו, ומסייעת להן להיות מסוגלים להתמודד ולחוות ימים רגועים כמו כל משפחה רגילה.

ניתן לתרום לעמותה כאן בלינק , או לחייג ל5406*.

מס' חשבון להעברת תרומות: שם המוטב: מסוגלים

בנק פאג"י. סניף 188 מספר חשבון: 667943

בתרומה אחת שלכם, משפחה שלימה תזכה להרגיש בדיוק כמוכם! כנסו>>