אאא

קרדיטים:

הפקה וניהול אמנותי: איציק דניאל
צילום והפקת וידאו: נעמי רטבי
הגברה ותאורה: עידן שונם הלוי
הקרנות: יוסי עטר
וידאו ארט ומולטימדיה: מדיה פרו
צילום סטילס ועיצוב גרפי: חיים טויטו
ניהול במה: אמיר צברי
ניהול מוזיקלי: אהרל'ה נחשוני
תופים: רועי ברום
גיטרה: אריאל אהרון
ייצוג: אף די די פרודקשיין
ניהול אישי: דוד פדידה
הנחיה: מנחם טוקר

לצפייה במופעים הקודמים ראו בתחתית הכתבה

קובי ברומר: "צופי כיכר השבת שווה יותר מהופעה בקיסריה"

הזמר קובי ברומר שכבר הפציע לדואט במופע של אוהד מושקוביץ, מגיע הפעם במופע מלא אישי משלו, כחלק ממותג ההופעות החדש מבית 'כיכר השבת' - 'כיכר שואו' בשיתוף  'שלווה', קרן דניאלי, הדסה, איחוד הצלה, נועם 1, המבורגרס, וול דאן באודיטוריום של המרכז הלאומי-שלווה. 

ברומר שהופיע טרם הקורונה מידי ערב באולמי החתונות בארץ ובעולם, רגיל בדרך כלל לפידבק מלא וישיר מהקהל, ובראיון המסורתי הוא כמובן התייחס להתמודדות שלו מול אולם ריק כשהוא אומר, "זה אולי רק נראה ריק אבל כשמדמיינים את צופי 'כיכר השבת', קהל הבית שלי שיושב בחג בבית ונהנה, זה שווה יותר מהופעה בקיסריה".

ברומר בדרך כלל הופיע עד לאחרונה בעיקר באירועים, אך בשנה האחרונה החל להוציא סינגלים אישיים מקוריים משלו שלוקחים אותו לקהלים חדשים, "ההופעות שלי מול קהל מחוץ לאירועים, היו בעבר בעיקר בפסח. הייתי צריך לצאת מהקופסא כזמר חתונות ולדבר עם הקהל - להצחיק לרגש וכו׳ השנה זה בוטל בעקבות המצב, אבל אני כאן בכיכר, וזה כבר פיצוי הולם".

הוא מתייחס גם למצב בכלליות ואומר, "התחושה שלי שנצא מהתקופה הזאת מחוזקים יותר. מה שהיה קודם זה לא מה שיהיה אחרי הקורונה (שינוי לטובה!), אני מאמין שאנשים יעריכו יותר את הקרובים להם וישקיעו בהם ואני מאמין באמונה שלימה שכל מה שהשם עושה זה לטובה ואני איתו באש ובמים". 

ברומר שנמצא השנה בארץ לראשונה מזה שנים מספר על ליל הסדר, "מקווה שאת הפסח הבא כבר נזכה לחגוג בחיק המשפחה. השנה אחרי 6 שנים בחו"ל, חגגנו את ליל הסדר עם אשתי והילדה בבית והתחושה הייתה פשוט נהדרת. הרגשנו אחרי הסדר שלא הערכנו מספיק את הבית, כי זה היה ממש מושלם. זכיתי לשבת עם ביתי ובאמת לספר את סיפור יציאת מצרים מתחילתו ועד סופו". 

"בימים מורכבים אלו אני מאחל לכל בית ישראל חג פסח כשר ושמח, כזה שנצא בו באמת לגאולה שלמה בכל המובנים", מסיים ברומר.

• לצפייה במופע הפתיחה של יונתן רזאל והפסנתר כנסו כאן

• לצפייה במופע המלא של אוהד מושקוביץ כנסו כאן

• לצפייה בקומזיץ של פיני איינהורן כנסו כאן

• לצפייה במופע של אברימי רוט וצבי וייס כנסו כאן

• לצפייה במופע של שולי רנד כנסו כאן