אאא

קרדיטים:

הפקה וניהול אמנותי: איציק דניאל
צילום והפקת וידאו: נעמי רטבי
הגברה ותאורה: עידן שונם הלוי
הקרנות: יוסי עטר
וידאו ארט ומולטימדיה: מדיה פרו
צילום סטילס ועיצוב גרפי: חיים טויטו
ניהול במה: אמיר צברי
סולנים: ישי לפידות, גיל ישראלוב, אייל טויטו
ניהול מוזיקלי: אהרל'ה נחשוני
תופים: רועי ברום
גיטרה: אריאל אהרון
הנחיה: מנחם טוקר

לצפייה במופעים הקודמים ראו בתחתית הכתבה

ישי לפידות: 

הזמר והיוצר המצליח, ישי לפידות וה(מיני) 'מועצת' במופע חג מלא ומרגש כחלק ממותג ההופעות החדש מבית 'כיכר השבת' - 'כיכר שואו' בשיתוף  'שלווה', קרן דניאלי, הדסה, איחוד הצלה, נועם 1, המבורגרס, וול דאן באודיטוריום של המרכז הלאומי-שלווה. 

 כחלק מהמסורת של 'כיכר שואו' התראיין לפידות לאחר המופע והתייחס להופעה מול אולם ריק, "זה הזמן, זו התקופה.  ולמרות שלעולם לא נתרגל, העניין הזה לגמרי מובן", אומר לפידות ומוסיף, "עצם ההכרה והידיעה שעשרות אלפים צופים בנו בבית באתר 'כיכר השבת' ונהנים ושמחים - מצליחה להכניס לנו בלב (כמעט) את אותה הרגשת פידבק שיש כל השנה מול אולמות מלאי אדם. הכפיים שלכם אצלנו בלב".

הוא מתייחס למצב בכלליות ואומר, "זו הגזירה. זה המצב! הקב״ה לחץ לנו על כפתור ״עצור״, והחובה שלנו היא לדלות כמה שיותר תובנות והארות ממה שאפשר". 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"ראיתי לאחרונה ראיון עם פרופסור עולמי למדעי האושר. הוא המליץ על דבר אחד בסיסי שמביא אושר לאדם - קבלת המציאות. ואני אכנה זאת ברשותכם: ״הכרה במלכותו ורצונו של הקב״ה״ - כי אם כל אחד ואחת מאיתנו יפנימו שאת ״המכה״ הזו שלח לנו אבא. אבא שלנו, שיצר אותנו, שנתן לנו כל מה שיש לנו ומאד אוהב אותנו - היחס וההכלה לתוצאות הלא פשוטות - יהיו אחרות", מחזק ישי לפידות שמסיים בברכת פסח כשר ושמח לכולם.

• לצפייה במופע הפתיחה של יונתן רזאל והפסנתר כנסו כאן

• לצפייה במופע המלא של אוהד מושקוביץ כנסו כאן

• לצפייה בקומזיץ של פיני איינהורן כנסו כאן

• לצפייה במופע של אברימי רוט וצבי וייס כנסו כאן

• לצפייה במופע של שולי רנד כנסו כאן