אאא

עם כניסתו של ח"כ יעקב אשר לתפקידו כיו"ר ועדת 'חוקה, חוק ומשפט', מינה הח"כ הליטאי דובר חסידי חדש: יועץ התקשורת יהודה רוסט.

רוסט החל את דרכו בעולם התקשורת ככתב בעיתון 'בקהילה', בהמשך ככתב חדשות ומגזין בעיתון 'משפחה', לאחר מכן כיועץ תקשורת לאישים, גופים, ארגונים ועמותות במגזר החרדי.

מינויו של רוסט, שעות לאחר שהדובר הקודם, יהודה גליקמן, הודיע על סיום תפקידו. "עם תחילת כהונתו בשעה טובה ומוצלחת של חה"כ יעקב אשר כיו"ר 'ועדת חוקה חוק ומשפט', הבעתי בפניו את רצוני לסיים את תפקידי כדוברו וזאת לאחר שנים מרתקות ומלאות עשיה תקשורתית לצידו, שכללו בין השאר, מערכות בחירות סוערות ואינספור דרמות והתפתחויות פוליטיות".

גליקמן הוסיף: "תודתי והוקרתי לחבר הכנסת אשר, על האמון הרב והגיבוי בכל פרט בתקופה בה האציל מסמכותו מתוך עין טובה ורוחב דעת ואני מאחל לו מכל הלב, ברכה והצלחה רבה במעלה הדרך הציבורית והאישית.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"זו גם הזדמנות להודות לידידיי היקרים איתם עבדתי בשיתוף פעולה נדיר בשנים האחרונות. סגן ומ"מ רה"ע ביתר, דודי זלץ, עו"ד יהודה כהן ויונה ויזל, איש איש בשמו הטוב יבורך".

גליקמן יקיים בשבועות הקרובים חפיפה עם מחליפו בתפקיד. "אסייע לו ככל שידרש", הוא מבטיח.

ח"כ יעקב אשר מסר כי "בימים האחרונים קיבלתי את בקשתו של יהודה, לסיים את תפקידו בלשכתי והודיתי לו על עבודתו המקצועית שנעשתה במסירות ונאמנות. אני מאחל לו המשך הצלחה בתפקידיו הבאים בהם ימצה את יכולותיו וכשרונו ויראה ברכה בעשייתו".