אאא

הרשתות החברתיות סערו בשעות האחרונות (רביעי) מהתבטאות מקוממת במיוחד של דוברת המרכז הבינתחומי בהרצליה, נגד יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר.

"איש השנה שלי בתקשורת - מיקי זוהר", כתבה אורית ראובני, המשמשת כדוברת הרשמית של המרכז הבינתחומי הרצליה, בדף הפייסבוק שלה ומיד הוסיפה "גבלס מגרגר בקברו בהנאה".

יוזף גבלס, צורר נאצי הידוע לשמצה, אשר שימש כתעמולן של המפלגה הנאצית הארורה. הדברים עוררו זעם רשתות החברתיות, ורבים מחאו על השימוש בשמו של הצורר הנאצי נגד הח"כ.

 מיקי זוהר בעבר, בראיון ל'כיכר השבת' (צילום: כיכר השבת)

עו"ד נועם קוריס ממשרד קוריס ושות' ברמת-גן, שיגר אל ראובני מכתב בשם משפחתו ניצולי השואה אשר נפגעו מהדברים ופנו למשרדו, ודרש מראובני שתסיר מיידית את הפוסט ותפרסם התנצלות לניצולי השואה ומשפחותיהם.

ראובני, הסירה את הפוסט וכתבה: "אתמול העליתי כאן פוסט שהתייחס להתבטאויות פוליטיות של מיקי זוהר וכלל התייחסות לגבלס. כוונתי היתה להתייחס להיבט התקשורתי של הסיפור, בלבד. ההתבטאות הזו היא דעתי הפרטית בלבד, ובדיעבד היתה שגויה ומיותרת, ובוודאי שהחטיאה את המטרה. אני מתנצלת על כך".

עו"ד נועם קוריס, המייצג את משפחות ניצולי השואה מסר כי "כמי שבעצמו צאצא לשורדי השואה - הזדעזעתי מן הדברים שכתבה הגב' ראובני והשימוש שעשתה בשמו של הצורר הנאצי כדי להביע דעה פוליטית. שמח להיווכח שהגב' ראובני הבינה זאת, ופרסמה התנצלות".