אאא

בחודשים האחרונים הרוחות בסיעת ש"ס בבני ברק סוערות,מבית ומבחוץ. בשבוע שעבר העימות הפנימי דלף החוצה כשבכירי הסיעה התעמתו לעיני המצלמות במסגרת ישיבת מועצת העיר.

סגן ראש העיר, גדליהו בן שמעון, שעמד במוקד הסערה, מתייחס לנושא בראיון סוער באולפן 'כיכר השבת' ומאשים את העירייה ונציגיה שלא נשמעים להוראות נשיא מועצת חכמי התורה, ראש הישיבה, הגאון חכם שלום כהן. בן שמעון נחשב לנאמן ביתו של הגר"ש. צפו בראיון המלא. 

בניסיון להסביר את המתקפות החריפות שלו על חבריו לסיעה, אומר בן שמעון: "בוא נשים את הדברים על השולחן. כשאתה פותח חדר סגור שנעלו אותו במשך 30 שנה יוצאים ריחות לא נעימים.

"בבני ברק ישבו עסקנים לפני 30 שנה והחליטו שלא יהיה בבני ברק ראש עיר ספרדי, ולכן אני לא רוצה להיכנס לאמירות שנאמרו על ידי או שנאמרו עליי, כי אותם עסקנים ממשיכים להילחם נגד מינוי רב עיר ספרדי לעיריית בני ברק, ולצערי ראש העיר מתעלם מהחלטת ראש הישיבה חכם שלום כהן, ושל שאר הרבנים הספרדים".

אם כך המצב, מדוע אתם נשארים חלק מהקואליציה העירונית?

"אני פועל בנושא ואעשה הכול כדי שהרב מסעוד בן שמעון יהיה רב עיר, לצערי הרבה אנשים אינם מעוניינים שהדבר הזה יקרה ולא מקשיבים להוראותיו של חכם שלום כהן".