אאא

"יש תרופה לקורונה ולא מפרסמים אותה - הוכח מדעית שגרגירי לבונה מחסלים את הנגיף. הבדיקות הן שקר אחד גדול, יש להיזהר מהן כמו מאש", כך התבטאה בכירה במשרד החינוך, בשיחה עם אב שבתו חלתה בקורונה, שפנה לאגך החירום כדי לקבל הנחיות. את הדברים מפרסם הבוקר (שני) נועם (דבול) דביר, כתב החינוך של 'ישראל היום'.

נ', אב לילדה שחלתה בקורונה, התקשר לאגף החירום של משרד החינוך, ובמהלך שיחה עם בכירה באגף, שמציגה עצמה כמנהלת ענף חירום, היא טענה בפניו כי הקורונה היא בלוף.

"זה נקרא קו אחרית הימים, ואתם תתחילו להבין לאט-לאט", אמרה הבכירה, "כאזרח לאזרח, זה לא קשור למשרד החינוך, פשוט כי אכפת לי. יש תרופה לקורונה שלא מפרסמים אותה ולא תשמעו את זה. זה רק בקו הזה. יש לבונה (שרף האילן), מוכרים את זה בחנויות טבע. יש דוקטור ששנים על גבי שנים חוקרת את הנושא הזה של השפעת, והיא גילתה את הנושא של הלבונה. עשו מחקרים על זה לאחרונה וזה הוכח מדעית שזה מחסל את הנגיף הזה של הקורונה. מוכרים את זה בחנויות טבע - גרגירי לבונה".

במהלך השיחה היא אף ממליצה על תרופות סבתא ואומרת לו: "בקו הזה שנתתי (אחרית הימים) יש שלוחה שכל כולה על הנושא של הקורונה על התרופות, יש תרופות סבתא שאנשים פשוט יצאו מזה תוך 24 שעות, כמו שום".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

בהמשך, הבכירה ממשרד החינוך יוצאת נגד בדיקות הקורונה: "אם אתה בלחץ מזה שאמרו לך שיש לה קורונה, תדע שאמרו להיזהר מאש מכל הבדיקות האלה, ידוע על הרבה שקרים בנושא הזה. זה שקר אחד גדול כל הבדיקות, אי אפשר להסתמך על זה. אם תאזינו לשיחות (של קו אחרית הימים) תראו שיש שלוחה שבה מאזינים מספרים את כל הבלוף הזה. כל מיני דברים ששומעים.

"אלפים יודעים את האמת, מה שהולך לקרות. אנחנו בתהליך של גאולת עם ישראל - לא הרבה יודעים את זה".

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "אנו מדגישים כי הדברים סותרים באופן גמור את מדיניות והנחיות המשרד, ואנו דוחים אותם על הסף. האירוע ייבדק באופן יסודי ונפעל כדי למנוע הישנותו בעתיד".