אאא

"מה עובר עליו?" אתה שואל את עצמך שוב ושוב ולמרות נסיונך רב השנים בגידול וחינוך ילדים, נראה כי התשובה נעלמת ממך, אין לך מושג מה הילד שלך מרגיש, מה עובר עליו למה הוא נסער, מסתובב עצבני ו"יוצא" על כולם מדוע ביום חול הוא מתפרץ לך לחדר העבודה אחת לכמה דקות ובשבת הופך את הסעודה לשדה קרב של מכות וצעקות??

מה אם היינו אומרים לך, שאתה יכול להיכנס ולהציץ ממש באופן מוחשי, לתוך הנפש המבולבלת והאבודה של הילד שלך, להבין ולתת לו כלים להעצמה ולהתגברות, וגם להשיג את השקט המיוחל והאווירה הרגועה בבית? וכל זה בהתאם ללו"ז הצפוף שלך, מול המחשב בבית, מה שמאפשר צפיה ולמידה משותפת של 2 ההורים...

 יחידת הורות בעיריית ירושלים מרימה את הכפפה בנושא הנחוץ והדחוף דווקא בתקופה מורכבת זו בה איננו יודעים מה ילד יום, לעיתים קרובות אנו מהרהרים, האם מחר גם אנחנו נצטרך להיכנס לבידוד יחד עם כל הילדים? איך נעבור את ימי בין הזמנים?

יחידת ההורות בעיריית ירושלים מעניקה להורים הירושלמים את הפיתרון!

בשיתוף מכון סג"ל ומכון מאירים המפיקים את התכנית במיזם מסובסד, מיוחד ומוגבל להורים ירושלמים 

הרב א. מ. סגל, יועץ ומאמן חינוכי, המומחה מס' 1 להבנת נפש הילדהרב א. מ. סגל, יועץ ומאמן חינוכי, המומחה מס' 1 להבנת נפש הילד

מאחורי הרב סג”ל שנים רבות של הרצאות לקהלים של הורים ומחנכים. הרצאות שבהן הוא נגע והעלה לפני השטח נושאים חינוכיים קריטיים, שלא תמיד זכו ליחס הולם בבואנו לשוחח על סוגיות בחינוך הילדים. כלל לא שכיח אחרי הרצאה לראות את הקהל יוצא נרגש ומהורהר: “לא היה לנו מושג למה הוא (הילד) מתנהג בצורה כל כך מרגיזה, ומה לעשות איתו… עכשיו הכל ברור!”

מה תקבלו בתוכנית?

1. 4 שיעורים דיגיטליים, הכוללים בימוי מקצועי של סצינות מעולם החינוך + הדרכה של הרב סג"ל והצגת פתרונות לאחר כל סצינה.

2. 4 מפגשי זום בלייב עם הרב סג"ל - בהם תוכל להתייעץ על כל מה שלא מספיק הובן בהדרכות הדיגיטליות.

3. מגוון טכניקות וכלים פשוטים להתמודדות עם התנהגויות שליליות של ילדים, כאלו שתוכלו ליישם מיד עם הילד שלכם ולראות תוצאות.

 מה מחיר התוכנית?

מחיר של תוכנית כזאת במכון סג"ל הוא 900 ש"ח

אבל היום אתה לא הולך לשלם את המחיר הזה, ואפילו לא חצי ממנו!

עיריית ירושלים מעניקה להורים תושבי ירושלים סבסוד של 90% על התוכנית

כך שאם אתה תושב ירושלים, המחיר עבורך הוא 90 ש"ח בלבד!

 מה לעשות כדי להירשם? רק ללחוץ כאן, ומיד תקבל פרטים נוספים לאחר ההצטרפות, תועבר מיד לאתר הקורס ותוכל להתחיל לצפות בשיעורים ובעוד 4 שבועות מהיום חדר העבודה שלך, ושולחן השבת להבדיל ייראו אחרת לגמרי (בתנאי שתיישם, כמובן) וגם הילד שלך, יהיה במקום שונה ומקדם.

איך זה נשמע לך?

כל הפרטים כאן

יש לך עוד שאלות?

מוזמן להשאיר לנו הודעה במשרד של מכון 'מאירים' בטלפון 03-5787890

לחילופין, תוכל להשאיר לנו במייל o5787890@gmail.com שם וטלפון ונחזור אליך בהקדם