אאא

הבחירות לנשיאות ארה"ב יתקיימו בעוד קצת יותר מחודשיים, והשבוע פורסם כי המפלגה הרפובליקנית בישראל שכרה יועצי תקשורת ואסטרטגים על מנת לפעול בקרב האזרחים האמריקאים המתגוררים בארץ, בדומה לפעילות שהתבצעה בבחירות הקודמות לנשיאות ארה"ב.

בישראל ישנם מאות אלפי אזרחים בעלי אזרחות אמריקנית שיכולים להצביע ולהשפיע בבחירות בארה"ב, והצוות כבר החל בשבועות האחרונים בסדרת מחקרים וסקרי עומק ויבצע פעילות הסברתית ואסטרטגית שתכליתה רתימת הציבור האמריקני להצבעה לטובת הנשיא המכהן דונאלד טראמפ.

את הצוות הכללי ירכז אריאל סנדר ויהיו בו חברים ויועצים בתחומים שונים, כאשר בציבור החרדי יפעל שוב היועץ האסטרטגי ירח טוקר, שהיה שותף גם לצוות המקצועי בבחירות הקודמות למען דונאלד טראמפ לנשיאות ארה"ב.

הצוות הישראלי הוקם כאמור ע"י המפלגה הרפובליקנית בישראל בראשותו של מר מארק צל, שאמר כי הקמפיין הפעם יהיה בסימן הוקרת טובה ותודה לנשיא טראמפ על כל מה שעשה למען העם היהודי ועם ישראל.

"אנו מאמינים כי מאות אלפי יהודים ואוהבי ישראל מכל רחבי הארץ שיש להם את היכולת להוקיר טובה ולהודות לנשיא טראמפ על כל מה שעשה למעננו בשנים האחרונות, אכן יעשו זאת", אמר.

הסלוגן שיוביל את הקמפיין בישראל: "חייבים להודות – טראמפ". בצוות מוסרים כי כבר בשבועות הקרובים יחלו בפעולות הסברה, כולל בציבור החרדי.