אאא

ד״ר מזרחי-ראובני, רופאה מומחית ברפואת המשפחה ובמינהל רפואי, כיהנה עד עתה כסמנכ"ל אסטרטגיה במכבי. במסגרת זו הובילה את פיתוח האסטרטגיה החדשה של מכבי, בדגש על רפואה מותאמת אישית, תוך שילוב טכנולוגיות חדשניות בטיפול הרפואי ובשירות. בתפקידיה הקודמים כיהנה  כראש אגף הרפואה ומקצועות הבריאות, וכראש מחוז השרון. 

במכבי חברים כ-2.5 מיליון ישראלים המהווים כ26% מהאוכלוסייה בישראל. תחת חטיבת הבריאות במכבי פועלים כ-5,500 רופאים, כ-1,400 אחיות וכ-3,000 עובדי מקצועות הבריאות המעניקים שירות במגוון ערוצים – במרפאות, בשירותי רפואה מרחוק, במוקדים לרפואה דחופה, במכונים, במרפאות אשפוזי יום ובאשפוז ושיקום בבית.

מנכ"ל מכבי רן סער: "אני מברך את ד"ר מירי מזרחי-ראובני על כניסתה לתפקיד החשוב והמאתגר בתקופה מורכבת ורגישה למערכת הבריאות בישראל, ובטוחני שתוביל את רפואת הקהילה באופן מקצועי ואיכותי. אני מודה לפרופ' נחמן אש על תרומתו הגדולה למכבי בשנים האחרונות ולמערכת הבריאות  ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך".

ד"ר מירי מזרחי-ראובני: "אנו נמצאים בעיצומו של עידן חדש בבריאות, המשפיע על הכלכלה, על החינוך ועל תחומים נוספים הנוגעים לחיי היום יום של כולנו. זוהי העת ליישם בפועל תפיסות מתקדמות של רפואה בהתאמה אישית, בריאות עד הבית, ומיזמי חדשנות שיקדמו את בריאות חברי מכבי ותושבי ישראל. יחד עם כלל הצוותים במכבי - נפעל להיות בחזית הידע, כשותפים הטובים ביותר לבריאותם של חברינו, בשגרה ובחירום״.