אאא

ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה) עולה להתקפה נגד הסגרים על הערים האדומות ואומר: "המחלה אינה מבחינה, אבל המבחינים יודעים לאבחן בדיוק היכן יש אזור חרדי. מדובר בתרגול לקראת תחומי מושב לציבור החרדי ביום שאחרי הקורונה". הראיון המלא, הערב בתוכנית 'סוגרים שבוע עם ישי כהן'. 

לדבריו: "המחלה אינה מבחינה, אבל המבחינים יודעים לאבחן בדיוק היכן יש אזור חרדי, והיכן אין. ואני לא צריך להוכיח לצופים שראו את הסרטונים מחופי הים, משוק מחנה יהודה, ומההפגנות בבלפור.

"הנגיף הוא מחלה שצריך להתפלל להקב"ה ולעשות את הריחוק שצריך כדי למנוע סכנה, אבל ממתי סגר הפך לתרופה נגד קורונה? ישראל המציאה תופעה נגד הקורונה באמצעות סגר, בזמן שלא שמענו על צעד כזה בארה"ב ובאירופה".

אייכלר הוסיף: "גם אתמול כשדובר על סגר בנתיבות הצליחו בסופו של דבר למנוע סגר כללי, חוץ מכמובן השכונות החרדיות, ואני חושב שמדובר בתרגול לקראת תחומי מושב לציבור החרדי ביום שאחרי הקורונה".

"כשהמשטר החילוני מסמן את הציבור החרדי כבר כמה שנים באמצעות קיפוח בדיור, באמצעות עוני ובאמצעות סגר, זה מרגיל את הציבור הכללי לסגור בתי כנסת ביום שאחרי הקורונה", הוסיף הח"כ מ'אגודת ישראל'.