אאא

ראש עיריית ביתר עילית, מאיר רובינשטיין, יוצא למתקפה חריפה נגד פרויקטור הקורונה, פרופסור רוני גמזו, שצבע את ביתר ב'אדום', וחושף לראשונה על מאחורי הקלעים של המכתב חסר התקדים שנשלח לראש הממשלה, מכתב בו הואשם נתניהו בהפיכת החרידם למפיצי המחלה ואויבי העם. צפו בראיון המלא. 

"איזה רוני גמזו?", פתח ראש העיר במתקפה: "הרופא או הפוליטיקאי? אני רוצה לדעת איזה רוני גמזו. זה הוא צודק.. זה בגדר הרופא. אירועים? אני הייתי כל הזמן נגד. אם יבואו ויציעו לעשות סגר, לא יצליחו למנוע התקהלויות. או שהולכים עם הכובע של הרופא או שהולכים עם הכובע של הפוליטיקאי ואנחנו יודעים להתמודד גם עם פוליטיקאים".

למה אתה חושב שרוני גמזו פוליטיקאי? 

"זה פופוליסט זול לסגור, לעשות סגר. פופוליסט זול. את רוני הרופא אני מכבד ומוקיר. את גמזו המוביל החלטות פופוליסטיות זולות - אני חולק עליו".

רובינשטיין טוען: "כשגמזו היה אצלנו אני הצגתי לו שאלות, הוא לא ענה לי. אני מבין למה ביתר עילית אדומה כי לרוני גמזו היה זול בטמבור הסמוך לביתו הצבע האדום, אין לי שום הסבר אחר".

על מ שהתרחש בשימוע אצל האלוף (מיל') רוני נומה, אומר רובינשטיין: "הוא הסתובב לאנשי משרד הבריאות, הוא אמר להם אני רואה את ביתר כתום, לא אדום, מה קורה פה?". 

צפו בראיון המלא