אאא

1. איומי סגר - באופן פרדוקסלי גורמים לצורך לצאת ולהתאוורר לפני שיבוא הסגר, בנוסף מחריפים את תחושת אי הוודאות שגם כך מלווה אותנו בחודשים האחרונים בהיבטים שונים. כלכליים, חברתיים, בריאותיים ואנושיים. כך למשל, במהלך הקיץ היו שוב ושוב איומים על סגרים, מה שגרם לאנשים להרבות יציאות ומפגשים מעבר לנורמה.

2. יש סגר או אין סגר?! - סגרים לא ממומשים וללא אכיפה, כאלו שמייצרים תסכול בקרב השומרים על הסגר, ומחזקים את מי שמפר אותם.

3. שיווק של משטר טוטליטרי לא מגייס את האזרחים - להיפך עצם הסגר מייצר אנטגוניזם. חשבתי לתומי שאולי אחרי 7 חודשים תשנו את ההבניה השיווקית של ה'מוצר' סגר?!

4. הפניית אצבע מאשימה כלפי אוכלוסיות מיעוטים שוב ושוב - האשמת מיעוט מייצרת לכידות פנימית בקרב תתי קבוצות במגזר, ומגבירה קונפורמיות לקבוצת המיעוט. כמו גם את האנטגוניזם כלפי הוראות החוק והממסד בקרב קבוצות מיעוט. ובמקביל מרפה את קבוצת הרוב שמרגישה 'בסדר' גם כשאינה שומרת על ההנחיות.

5. התחושה שנעשה שימוש ציני בכלכלה ובעסקים- כאשר סגרים לא נאכפים, ורבים מסתובבים ברחובות, חוסר הצדק זועק. מדוע למנוע מעסקים פרנסה?!

6. תוסיפו אתם...

וכל זה כשהטלת הסגרים אינה מגובה בתוכנית מוסדרת הגיונית וממשית שתייצר אצלנו קצת אבל ממש טיפה מוטיבציה...
אז לא פלא שאין מוטיבציה, יש קונספירציות והרבה מאוד כעס. הי, אתם שם במועצת 'מגן לישראל' אתם צריכים אותנו, האזרחים כדי שנצליח יחד להיאבק בנגיף. בנתיים,זה נראה שכולנו מפסידים את האסטרטגיה הכי טובה פעם אחר פעם- מוטיבציה ושיתוף של האזרחים . ואנחנו האזרחים... משלמים את הקנסות הכי גבוהים: חיי קרובים, פרנסה, איכות חיים ושגרה שפויה. לא 500 ש''ח ולא 5000 ש''ח

תתעשתו, תאפשרו לנו להיות חלק מהמאבק, ובבקשה תפסיקו לייצר לנו עוד סיבות להתנגד לכם...

ואת/ה? אתה או את שקראת עד כאן והנהנת בראשך, על כל מילה כתובה הסכמת ויש לך מן הסתם הרבה מה להוסיף בתגובות...

אזרח יקר, אתה מידי יקר, עד כדי כך שכל נשימה שלך מחוללת פלאים ומכניסה אותנו לבתים ולמינוס ענק. משנה את שגרת החיים

קח את הכוח שלך ותעשה איתו משהו!!! תהיה אזרח פחות יקר, יותר אכפתי תשמור עלינו:)