אאא

מאז שהוא פרש מהחיים הפוליטיים, השר לשעבר אריאל אטיאס, ממעט להתראיין ולדבר עם התקשורת. ערב בחירות 2021 התארח אטיאס לריאיון מיוחד עם פרשן 'כיכר השבת', ישי כהן, והתייחס למערכת הבחירות שבפתח, האופוריה שהימין מנצח, העימות של ש"ס ו'דגל התורה', ההצבעה החרדית לבצלאל סמוטריץ', השינוי של יאיר לפיד והאם הוא מתכוון לחזור לחיים הפוליטיים? צפו בריאיון המלא. 

קטע מהריאיון

כשאני מסתכל על אריאל אטיאס, ושם מולו את משה גפני, האם אתה רואה הבדל בהשקפה?

"לא רק שאני לא רואה הבדלים, אלא ישנם דברים שמובילים אותם בש"ס, וביהדות התורה עושים אותם יחד עם חברי הכנסת של ש"ס, ולכן אני חושב שאין לנו שום נחיתות מול יהדות התורה, ואפילו גוברים עליהם בנושאים מסוימים, גם בגלל ההשפעה שיש לש"ס, וגם בגלל שהמשא ומתן מתנהל מול אדם אחד, ולא מול שלשה או ארבעה אנשים".

אריאל אטיאס בריאיון לישי כהן
אריאל אטיאס בריאיון לישי כהן
הגדלה

"מבחינת השקפה תורנית", הוסיף אטיאס: "אין אפילו בדל של שינוי, ומרן ראש הישיבה הרב שלום כהן, ומרן הגר"ע יוסף זצ"ל הנחילו לש"ס השקפה טהורה צרופה, נלחמים על עולם התורה והשבת, והביטויים הללו נובעים מכך שיש קרב על הקולות, ומכך שיש כאלו שחושבים שהם יכולים לקחת קולות מש"ס ל'יהדות התורה'".

לדבריו: "זה היה בעבר, ולשמחתי זה הולך ונכחד הסיפור הזה, יש לנו את מרן ראש הישיבה, ואת השר אריה דרעי, וגם בתוצאה של המאבקים אין שום הבדל בינינו".