אאא

תאונת שרשרת קשה בין שבעה כלי רכב ברחוב דרך חברון פינת צבי נוימן בירושלים. מהמקום פונו תשעה נפגעים והרוגה אחת.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה בת 25, הולכת רגל שנלכדה מתחת לאחד הרכבים וחולצה כשהיא ללא סימני חיים ופינו לבתי החולים הדסה עין כרם ושערי צדק 5 פצועים, בהם אישה בת 57 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופה העליון ו-4 קל. 4 פצועים נוספים במצב קל טופלו במקום התאונה ולא נזקקו לפינוי לבית חולים. 

 תיעוד רגעי התאונה הראשונים (מצלמת אבטחה)

ממכבי האש נמסר כי "בתחילת השעה 14:00 התקבלה קריאה במשל"ט ירושלים על תאונת דרכים בין 7 כלי רכב בדרך חברות בעיר. לוחמי האש שהגיעו למקום מצאו הולכת רכב שנלכדה מתחת לאחד הרכבים. לאחר פעולת חילוץ מהירה ומורכבת חולצה האשה והועברה להמשך טיפול לידי גורמי רפואה שפעלו במקום".

מפקד תחנת הבירה, רב רשף דורון עדיקא, מפקד משמרת סיפר: "הוזנקנו לתאונה עם מעורבות של שבעה כלי רכב בהם מיניבוס שמתחתיו נלכדה הולכת הרגל. התחלנו מיד בפעולת הרמה באמצעות ציוד הנדסי ייעודי. היא חולצה והועברה להמשך טיפול לידי גורמי רפואה שפעלו במקום"

רמי דוייב חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות שבעה כלי רכב והולכת רגל שנלכדה תחת רכב הסעות. צוותי כיבוי חילצו את גופתה ללא רוח חיים. כמו כן בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע בזירה לפצועה בינוני כבת 60 ולשמונה נפגעים קל".

מהמשטרה נמסר "לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד המשטרה אודות תאונת דרכים בה מעורבים מספר כלי רכב בצומת דרך חברון-צבי נוימן בירושלים. במקום מספר פצועים ביניהם פצוע שנלכד מתחת לאחד מכלי הרכב ולאחר חילוצו נקבע מותו בזירה. בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות התאונה".

 (צילום: כב"ה ירושלים)
 (צילום: כב"ה ירושלים)
 (צילום: כב"ה ירושלים)
 (צילום: כב"ה ירושלים)
 (צילום: כב"ה ירושלים)
 (צילום: כב"ה ירושלים)
 (צילום: כב"ה ירושלים)
 (צילום: כב"ה ירושלים)
 (צילום: רועי שכטר, דוברות מד"א)
 (צילום: תיעוד מבצעי 'איחוד הצלה')