אאא

ח"כ דוד אמסלם נפרד השבוע מתפקידו כשר התקשורת ועבר לספסלי האופוזיציה. בריאיון סוער, באולפן 'כיכר השבת', יהוא יוצא למתקפה חריפה נגד ראש הממשלה, נפתלי בנט וחבריו לממשלה, מגבה את ראש האופוזיציה, בנימין נתניהו, תוקף את השמאל ומסביר מי מנסה למחוק את זוהתה היהודי של המדינה. צפו בריאיון המלא.

קטע מהריאיון

"הם משתמשים בו (בנפתלי בנט. י-כ). הרי כל המטרה שלהם הייתה להפיל את נתניהו. עכשיו בלי בנט אי אפשר להפיל את נתניהו זאת היא המשימה. הרי אם מחר נתניהו פורש הם מדיחים את בנט בשנייה ורבע.

"למה שיתנו לו להיות ראש ממשלה לכן הוא כלי. הוא כלי שהוא בעצם החליט שהוא בעצם אדם אופורטוניסט, זה מה שחושב לו, לא עם ישראל לא הדרך לא המצביעים שלו. אני חושב שהוא אדם חצוף, נוכל ושקרן. 

זה לא מוגזם קצת?

"למה?.. בוודאי!".

ח''כ דודי אמסלם בריאיון לישי כהן
ח"כ דודי אמסלם בריאיון לישי כהן
הגדלה

לא היית רוצה שיגידו ככה על ראש הממשלה נתניהו

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"לא הבנת, ראש הממשלה נתניהו לא נוכל. מעולם הוא לא רימה אף אחד. בוודאי לא את הציבור. איש ציבור שמתנהג כמו נפתלי בנט גם כמו גדעון סער, לא צריכים להיות בפוליטיקה. לטעמי. אבל אני חושב עדיין שהוא אדם לא לגיטימי. אני חושב שהציבור מבין... בוודאי.. כל הציבור מבין, שהוא רימה את הציבור שלו. שהוא נוכל. עכשיו, יכול להיות שמישהו שקרן, רמאי ונוכל ועדיין הוא הגבאי של הבית כנסת. 

"הם בעצם רוצים ליצר כאן מצב של מדינה אולטרה ליברלית פרוגרסיבית שהמשמעות היא בעצם שכל הנושא של מסורת ישראל במרחב הציבורי לא קיים". 

אתה חושב שהשמאל רוצה למחוק את הזהות היהודית במדינת ישראל?

"בוודאי. זאת האידיאולוגיה. שחברת הכנסת זנדברג מגישה הצעת חוק שאם יניחו לילד תפילין... תהיה שנת מאסר.. אני מתחלחל הרי גדול האנטישמיים... זה היה הגזירות של היוונים. עכשיו זה השמאל".

צפו בריאיון המלא