אאא

שבוע לאחר שעזב את משרד המודיעין ועבר לספסלי האופוזיציה, ח"כ אלי כהן (הליכוד) התארח באולפן 'כיכר השבת' ויצא להתקפה נגד ראש הממשלה, נפתלי בנט, הסביר מדוע ראש האופוזיציה, בנימין נתניהו לא הצליח להרכיב ממשלה ומתחייב להיות לצד החרדים בנושאי דת ומדינה. צפו בריאיון המלא.

קטע מהריאיון

"בנט פשוט ערק מהימין לשמאל. מי אמר שזה לא דמוקרטי להיות ראש ממשה עם עשרה מנדטים? ק"ו עם שישה מנדטים? האם זה רצון הבוחר? לא.

"ראינו מהלך מתוכנן שהיה עוד לפני הבחירות בין בנט סער וליברמן, שהיו למעשה ביחד. ולכן שהציעו לו בשמאל את הרוטציה, אז רה"מ כדי למנוע את הקמת ממשלת השמאל הוא אמר את מה שאמר (הציע לבנט וסער את הרוטציה המשולשת. י-כ). אם אתה שואל אותי האם הוא היה צריך להציע את זה? התשובה היא לא".

ח''כ אלי כהן בריאיון לישי כהן
ח"כ אלי כהן בריאיון לישי כהן
הגדלה

כהן הוסיף: "נפתלי בנט נכנס ללשכת ראש הממשלה כשאין לו ציבור מאחוריו, הוא בקושי עובר את אחוז החסימה. הוא מונה על ידי לפיד, סער, גנץ וליברמן. 

"הם קראו לעצמם 'ימינה', למה? הם אמרו 'הליכוד זו מפלגה גדולה, ימין ואולי קצת מרכז, ואנחנו ימין אמיתי'. זה דומה לזה שמי שהיה מקים את ממשלת הימין יהיו מר"צ. צריך להבין את העקירה, הנוכלות שעשו כאן בנט ושקד שלקחו מאות אלפי קולות..".

צפו בריאיון המלא