אאא

מוקדם יותר היום (חמישי) פורסם כי ראש הממשלה נפתלי בנט ייצא לחופשה משפחתית, שבעקבותיה בוטלה גם ישיבת הממשלה ובשיאו של הגל הרביעי, כשאיום הסגר עומד על הפרק. כעת מצאנו כי נפתלי בנט דיבר אחרת מראש הממשלה נפתלי בנט.

לפני כשנה, שנאום חוצב להבות של יו"ר ימינה, אמר בנט כי "אני שואל את עצמי: כמה אתם מתעסקים בקורונה? תגידו? איך אתה לא מתבייש לומר את זה? אתם 80 יום בממשלה! אני בא עכשיו מסיור חנויות בירושלים. בחור שנקרא א', בעל עסק יודאיקה. הוא גמור. אדם בן 75 מזה הוא חי, מזה הוא משלם את שכר הדירה, מזה הוא קונה את הלחם. הוא גמור! מה עשיתם ב-80 יום? כמה אתם שיניתם את מספר הבדיקות ב-70 יום? כלום! הבאתי את myheritage עוד אצלי ולא עשיתם כלום! מה עשיתם בחקירות אפידמיולוגיות? כלום! מה עשיתם בתו סגול למען הטיסות? כלום!".

עוד אמר בנט כי "עד הרגע הזה, דוכן פלאפל של 2 מטר מותר לו אותו דבר כמו מסעדה של 300 מטר. תגידו - אתם מטורפים? מה עשיתם? מה עשיתם? אתם הורסים את החיים של מיליוני אזרחי מדינת ישראל. אתם הורגים אותם! הורגים אותם מבפנים. בחוץ עומדים פה אלפי עובדי קרב. כל הארגונים, כל העמותות קורסות. כנפיים של קרמבו? קורסת. ילדים עם מוגבלויות לא מקבלים פתרונות כי אתם רבים ביניכם".

בסיום דבריו, תקף בנט את הממשלה, בטענה שהיא לא עובדת מספיק ואמר כי "אתם 80 יום בממשלה! אתם צריכים לעבוד יומם ולילה. כשהייתי שר ביטחון עבדתי בשבת. חיללתי שבת כי זה פיקוח נפש. זה פיקוח נפש! אנשים מתים! מה אתם עושים? אתם השתגעתם?! תתפסו את עצמכם בידיים, תבינו - יש לנו עם שהולך ומת! ושלא תעזו להאשים אף אחד אחר".