אאא

אחרי שנהרגו אתמול (רביעי) בתאונה הקשה בכביש 89, בשעה זו מובאים למנוחות אל בית העלמין במעלות תרשיחא מורן בן אלי ושלושת ילדיה - דקל, ליאם ואנאל.

ראובן בן אלי, בעלה של מורן ואביהם של שלושת ההרוגים שוחרר מבית החולים רמב"ם בחיפה בכדי שיוכל להשתתף בלווית רעייתו ושלושת ילדיו הקטנים.

 האב משוחרר ללוויות ילדיו ורעייתו (דוברות רמב"ם)

רק הבוקר עודכן ראובן על גודל האסון, אחרי שהרופאים החליטו כי ניתן לבשר לו את הבשורה המרה.

אביה של מורן וסב הנכדים ספד להם מוקדם יותר היום ואמר כי "ראינו את הדיווח בטלוויזיה על התאונה" סיפר. "לא האמנו שזה הם. אבל אז התקשרו אלינו ואמרו לבוא מהר לבית החולים. לא הייתי מסוגל לנהוג, הרגשתי הכי רע בעולם".

האב סיפר בזעזוע על רגעי הזיהוי: "אנחנו גמורים, כשזיהינו אותם, נישקתי אחד אחד ואמרתי 'שמע ישראל'".

עוד סיפר האב והסב שמעון כי "הייתה לנו משפחה מאושרת" וכי הוא  "לא יודע איך נסתדר, לא יודע איך אפשר לקבור ארבעה פרחים אחד ליד השני".

 שמעון הציג את התיק של אחת מנכדותיו ואמר כי "זה התיק של אנאל בת ה-3, הקטנה זה מה שהיא מאוד אהבה עם כל הדברים שלה בפנים. התיק הזה צמוד אליי עד שאבא שלה יקום מרמב"ם והוא יהי בסדר ואני אעביר את זה אליו".

"המשפחה נשברה לחלוטין". סיכם בכאב רב.

אחותה של ההרוגה ודודתם של ההרוגים אמרה כי את הבשורה המרה קיבלה כשהייתה בדרכה לטיסה מתוקף תפקידה כדיילת. "זה היה טלפון שברגע ששמעתי את האנחה הזו, אני  ידעתי בשנייה".

בהמשך סיפרה על אחותה מורן ואמרה כי היא "הייתה אחות, אם ואישה מדהימה. נתנה לילדים הכל, ידעה הכל לפני שביקשו. אלוהים לוקח את הטובים ביותר".