אאא

אבל כבד פשט בחסידות חב"ד עם היוודע הבשורה על פטירתו של הגאון רבי מאיר אליהו אהרון זצ"ל, ראש כולל 'אור יעקב אור זרוע' וראש בית המדרש להוראה ומשפט ברחובות, שהסמיך מאות תלמידים לרבנות.

הרב אהרן נפטר דקות ספורות לפני כניסת שבת, לאחר שסבל בשנים האחרונות מהמחלה הקשה. בימים האחרונים התדרדר מצבו, ובשעת אחר הצהריים של יום שישי האחרון, למגינת לב אלפי תלמידיו, מכריו ובני משפחתו השיב את נשמתו ליוצרו, והוא בגיל 70.

המנוח זצ"ל חיבר שורה ארוכה של ספרים בהלכה ונחשב לאחר מתלמידי החכמים הבכירים והמוערכים בחב"ד. הוא פרסם סדרת שאלות ותשובות וחקרי הלכות בש"ס ופוסקים תחת השם "משא מאיר", ו-"נהרי מאיר", זאת לצד ספרים רבים נוספים.

הרב אהרון נולד בח' בטבת תשי"א. בהיותו בן 18 נסע לישיבת חב"ד המרכזית בחצרו של הרבי מליובאוויטש זי"ע ב-770, ונותר בה שנה רצופה. בהמשך הקים את ביתו עם רעייתו מרת דינה תבדלחט"א.

תחילה שימש כראש כולל 'מאור ישראל' בבני ברק, ובהמשך עמד לאורך שנים רבות בראש כולל לדיינות שהוקם ברחובות. הכולל נודע בשמו הטוב ומרבית רבני חב"ד הצעירים שהוסמכו לרבנות בעשור האחרון ומשמשים בתפקידי רבנות והוראה בפועל למדו במכון זה.

הלווייתו של הרב אהרון תצא הלילה (מוצש"ק וישלח) בשעה 20:00, מביתו ברחוב אברבנאל 21 רחובות.

יהי זכרו ברוך.