אאא

אם אתם מרגישים מנותקים מהעולם או שאתם ממש מתעניינים בחדשות חוץ, מדי שבוע ב'כיכר' - "השגריר" בהגשת ציקי ברנדוין, תסכם עבורכם את כל האירועים שקרו ברחבי העולם.

הפחד התממש: פוטין פלש לאוקראינה

אז אחרי שבועות בהם העולם כבר יודע - ולמרות ההכחשות של הנשיא פוטין, רוסיה אכן פלשה לאוקראינה - מבלארוס, שטחי הבדלנים ורוסיה.

בעולם נכון לרגע זה, התגובה באה רק כגינויים רפים, אך במערב טוענים כי בקרוב יטילו עוד סנקציות על רוסיה. נשיא רוסיה פוטין פרסם הבוקר הקלטה, כשלמעשה הוקלטה עוד בתחילת השבוע, בה אמר כי המערב שיקר לו.

>>לכל העדכונים השוטפים<<

הסוף לבידוד מאומתים בבריטניה

ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון הכריז השבוע רשמית כי חולי קורונה מאומתים לא יהיו חייבים יותר בבידוד. בריטניה היא המדינה הראשונה בעולם לבטל בידודים לחולים מאומתים מחוסנים.  האם מדובר בסנונית ראשונה ואנחנו בדרך לביטול בידוד גם בארץ? - ימים יגידו.

 לכתבות בנושא:

מכות בשידור חי

העימות בין רוסיה לאוקראינה מגיע גם לאולפנים; במהלך שידור חי בתכנית 'חופש הדיבור' בערוץ אוקראיני, היכה עיתונאי פוליטיקאי פרו רוסי מהאופוזיציה.

הקהל בתכנית מחא כפיים - טוב נו… חופש ביטוי או לא?

 לכתבות בנושא:

בני ערובה באמסטרדם

באמסטרדם פרץ שודד לחנות 'אפל' והחליט לקחת גם כמה בני ערובה. כעבור שעתיים בהם הרחובות באיזור נחסמו, ואחרי שהופצו תיעודים של השודד - הצליחו כוחות משטרה מיוחדים להשתלט על השודד.

אם היה נמלט רק עם הכסף ששדד, כנראה שלא היה נתפס. כמו שנאמר: "תפסת מרובה לא תפסת".

לכתבות בנושא:

תיעוד: חמוש מחזיק בני ערובה בחנות 'אפל'

עד כאן מהשגריר!

  • להארות והערות: [email protected]
  • בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא''ל [email protected].