אאא

בוחני המעבדה הפלילית של המשטרה מנסים לוודא את זהות הגופה שנמצאה אתמול, בשעת צהרים מאוחרת, במחוז חוף סמוך ליישוב איבטין, ולהבין אם זו אכן גופתה של ספיר נחום.

ספיר נראתה בפעם האחרונה לפני כשבוע וחצי, ביום חמישי שקדם לחג השבועות, בעת יצאה מביתה ברחוב הרצל בעיר ולא שבה. בן זוגה נעצר בחשד למעורבות.

אתמול, כזכור וכפי שדווח ב'כיכר השבת', מעט לאחר השעה 17:30, פרסמה המשטרה כי שוטרי משטרת ישראל איתרו במחוז חוף סמוך ליישוב איבטין, בתא שטח אשר כבר סומן ונסרק - גופה אשר טרם זוהתה. והחקירה נמשכת.•

על בני משפחתה של נחום עברו אמש שעות מורטות עצבים. במהלך הערב הגיעו האחים וכן מפקד תחנת המשטרה שריכז את החיפושים לבית כדי לעדכן את בני המשפחה במציאת גופה. יחד עם זאת, כאמור, טרם נקבעה זהותה של הגופה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

חבר הכנסת איתמר בן גביר, שביקר אתמול בעכו, נכנס גם הוא לבית המשפחה. בצאתו מהבית אמר ח"כ בן גביר: "אני מתפלל שהקדוש ברוך הוא יתן להם כוחות, באתי לומר להם משפט אחד שאני אוהב אותם ועם ישראל אוהב אותם. הייתי בכנס בעכו, שמעתי את התושבים, את הפחד. אסור להחביא את הדברים מתחת לשטיח, יש כאן בעיה קשה ואני מדגיש לא מדובר בכל הערבים, אבל אלה מתוכם שהפכו לאויב ושהחליטו למרר את חיי התושבים, צריך לטפל בהם".

בן גביר בבית המשפחה, אמש
בן גביר בבית המשפחה, אמש
הגדלה

במהלך הימים האחרונים פעלו שוטרי משטרת ישראל בשילוב לוחמי מג"ב ומתנדבים לביצוע חיפושים וסריקות בשטחים נרחבים, בתנאי שטח מורכבים ובשימוש באמצעים טכנולוגיים לרבות מסוק של היחידה האווירית, רחפנים, כלבנים, פרשים וכוחות רבים הפועלים על פי תוכנית חלוקה לתאי שטח ומבצעים סריקות באופן רגלי ורכוב.

המשטרה הודיעה אתמול כי בית משפט השלום בעכו האריך היום את תוקפו של צו איסור הפרסום שהוטל על כל פרט מפרטי החקירה העוסקת בהיעדרותה של ספיר נחום.