ארגון וסדר

איה הגמד המקפל?- מדריך  לקיפול כביסה מהיר

גם אצלכם הכביסה טופחת כמו שמרים? גם אתם מייחלים לגמד קטן שישתלט על מלאכת הקיפול?- גמד קטן אנחנו לא יכולים לספק לכם, אך עם הטיפים הבאים המלאכה תהיה קלה יותר (נשים, בית).

טובה אור | כיכר השבת |
זעקת עזרה: הכביסה לא נגמרת (צילום: שאטרסטוק)

אה, הסאגה הבלתי נגמרת של כביסה - ערמות על ערמות של בגדים שכאילו מתרבים מהר יותר מאשר ארנבות בכובע קסמים. כל אמא חולמת על 'גמד מקפל כביסה', יצור קסם שמטרתו היחידה היא לכבוש את ערמות הבגדים המתנשאות ולקפל אותם לריבועים קטנים ומסודרים. עם זאת, במציאות, אנו מוצאים את עצמנו רק מערבבים את הערמות הללו מפינה אחת לאחרת, תוהים כיצד הן מצליחות להתריס מול חוקי הפיזיקה וממשיכות לגדול.

אל תפחדו, לוחמי כביסה יקרים! למרות שהגמד המכושף עדיין לא כאן, העלינו כמה עצות מעשיות שיעזרו לכם לכבוש את הר הכביסה במהירות ובדיוק.

מיינו לפי סוגים

לפני שאתם מסתערים על הקיפול, מיינו את הכביסה לקטגוריות נפרדות. קבצו יחד פריטים דומים, כמו גרביים, חולצות, ומכנסיים. המעשה הקסום הזה יחסוך לכם זמן ויהפוך את תהליך הקיפול להרבה יותר חלק.

טכניקות קיפול

שלטו באומנות הקיפול עם כמה טריקים פשוטים:

קיפול חולצות וסוודרים: הניחו אותם כשהגב פונה אליכם וקפלו כל זרוע ישר אחת על השנייה. קפלו את צידי החולצה לאמצע, כך ששני השרוולים ייפגשו במרכז. קפלו את החולצה פעם או פעמיים, בהתאם לשטח האחסון שלכם בארון.

קיפול גרביים: הניחו גרב על גרב, קפלו שתי קיפולים והכניסו פנימה. אל תתפתו לעבוד בשיטת הגלגול. זה ייצור בלגן במגירה.

קיפול מכנסיים: קפלו את רגל ימין על רגל שמאל וקפלו עוד קיפול כלפי מעלה.

ארגון ארון

צרו מקום בארון על ידי ארגון הבגדים בצורה אסטרטגית. תלו פריטים שמתקמטים בקלות, כמו שמלות וחולצות, כדי לשמור על מראה קסום. השתמשו בחוצצי מגירות לפריטים קטנים יותר כמו גרביים ואביזרים, השקיעו במיכלי אחסון לאכלוס פריטים כמו צעיפים, חגורות ואפילו האוסף המוזר הזה של כפפות בודדות שנראות מתרבות בצורה מסתורית.

צרו שגרת כביסה

צרו שגרת כביסה עקבית כדי למנוע הצטברות של ערמות כביסה. קבעו ימים ספציפיים לכביסה, ייבוש וקיפול, ועד מהרה תבחינו בהר הכביסה מתכווץ לגבעה הניתנת לניהול.

קסם משפחתי

הפכו את קיפול הכביסה לעניין משפחתי והפכו אותו לחוויית חיבור קסומה. גייסו את העזרה של הקוסמים הקטנים שלכם, והפכו את המטלה למשחק מהנה עם הבטחה לפינוק קסום לאחר שהמשימה תושלם.

לסכום, בעוד ש'הגמד מקפל הכביסה' נשאר בגדר חלום גחמני, אל תפחדו, כי עם העצות האלה, תהפכו למאסטר של ממלכת הכביסה שלכם.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

Mame לאישה הדתית