ישיבה נחשבת  מלך..  משפחה..  נס
בלוג הצילום: תמונות שחייבים לראותבלוג הצילום: תמונות נוף מדהימות
ז' בסיון תשעד | 05.06.14
בלוג הצילום של "כיכר השבת" טייק 3, והפעם, תמונות נוף מדהימות מהארץ שאתם פשוט חייבים לראות. כל הצילומים וההסברים המפורטים בפנים. כנסו (K Magazine, צילום)
תל אביבצפו: תל אביב כפי שמעולם לא ראיתםצילום: רמוש לרנר26
בלוג הצילום של "כיכר השבת" טייק 2, והפעם, העיר תל אביב כפי שמעולם לא ראיתם, עם צילומים מזוויות מיוחדות. הצילומים וההסברים המפורטים בפנים. כנסו (K Magazine, צילום)
צילום מטאורים בחשיפה ארוכה במיוחדכנסו: בלוג הצילום החדש של "כיכר"צילום: רמוש לרנר29
מתחברים לאמנות? סתם אוהבים לראות תמונות יפות? בכל יום חמישי נביא לכם כאן את בלוג הצילום, עם תמונות מדהימות והסברים מפורטים. הצפייה חובה (צילום, K Magazine)
"באבות? רק אתמול חזרו בתשובה""באבות? רק אתמול חזרו בתשובה"צביקה גרוניך92
הרב אליהו חי איפרגן, נצר לשושלת משפחת האדמו"רים, מתייחס בראיון מיוחד למגזין "כיכר השבת" לתעשיית הבאבות בשנים האחרונות: 'יום יבוא ומוכרי הקמעות יכפרו' (K Magazine)
שוברים שתיקה: חולי הנפש נחשפיםשוברים שתיקה: חולי הנפש נחשפיםישראל כהן36
כמה מקרי רצח מזעזעים אירעו בשנים האחרונות על ידי אברכי משי, בשל מחלות נפש לא מטופלות. על תופעת ההסתרה, אי הטיפול וההשלכות הקשות • מיוחד (K Magazine)
חגי פליסיאן; פעם אסיר, היום אברךחגי פליסיאן; פעם אסיר, היום אברךישראל כהן, צביקה גרוניך38
לאחר ששוחרר וכתב האישום נגדו בוטל, חגי פליסיאן, שהואשם בתחילה ברצח בבר נוער - החל ללמוד בכולל • בראיון בלעדי ל'כיכר' הוא מספר על חייו החדשים • צפו בוידאו (חרדים)
"כמעט הגעתי לאלוקים, אבל חזרתי""כמעט הגעתי לאלוקים, אבל חזרתי"ישי כהן8
הוא עוד רגע בן 80 אך רוצה להיות זה שיחליף את שמעון פרס בבית הנשיא • לאחר שלושים שנות כהונה, פואד מסתכל לאחור מסכם את יחסיו עם ומול המגזר החרדי (K Magazine)
יעקב שוואקי מדבר על הכליעקב שוואקי מדבר על הכלחנני בלייך6
הם היו ארבעה מוזיקאים חברים, חלקם חוזרים בתשובה, שחיפשו להביא משהו חדש למוזיקה החסידית, עשו רעש חיובי ונעלמו. עכשיו הם חוזרים לצד יעקב שוואקי. ראיון (K Magazine)
האנשים שמוכנים לביאת המשיחהאנשים שמוכנים לביאת המשיחאהרן רבינוביץ14
בזמן בית המקדש הוקרב בערב החג קרבן פסח שהיה נאכל בליל הסדר, כיום, אנו אוכלים אפיקומן זכר לקורבן, אך יש מי שלא מוותר על שחיטת הקרבן גם בימים אלו • הרב ישראל אריאל, ראש מכון המקדש, בראיון מיוחד לקראת חג הפסח מספר על ההכנות לקראת בניית בית המקדש, ולא מבין מדוע הציבור החרדי אינו נוקף אצבע למען בנייתו של ביהמ"ק השלישי • ויש גם תיעוד מיוחד משחיטת הקרבן (K Magazine)
הראשל"צ הגאון הרב יצחק יוסףשווה להדפיס: חידושים לסדרהראשל"צ הגאון הרב יצחק יוסף2
פנינים משולחן גבוה: פרפראות לפסח מאת הראשל"צ הרב יצחק יוסף שליט"א משובצות בעובדות והנהגות מאת מרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א – מיוחד לשלחן ליל הסדר • אנו מתכבדים להגיש את חידושי ההגדה המיוחדים שנכתבו במיוחד עבור גולשי "כיכר השבת", שיפארו את שולחן הסדר התורני שלכם (K Magazine)
10 סרטוני הרבי שאתם חייבים לראות10 סרטוני הרבי שאתם חייבים לראותחיה כהן19
עם ביבי, עם מסיונר, עם מלכת היופי ועם ג'ודי ניר שלום מוזס. צפו עכשיו בעשרת הסרטונים הכי מעניינים ופופולריים של מנהיג חסידות חב"ד הרבי מליובאוויטש זצ"ל (K Magazine)
אברהם סיני כיוםמחיזבאללה לכולל: הסיפור של יאסיןצביקה גרוניך9
סיפורו של אברהם סיני (51) החל בכפר קטן בבקעת הלבנון במרתפי העינויים של חיזבאללה אצל רב המחבלים שחוסל עימאד מורנייה. היום, הוא אברך חרדי • ראיון (K Magazine)
מרן הגאון רבי חיים קנייבסקיהמושכים בחוטים: אנשי בית הגר"חישראל כהן25
מאחורי כל מנהיג עומדים אנשי הבית, שמסייעים בידו, נענים לכל בקשותיו ומבצעים את כל הוראותיו • 'כיכר השבת' בפרויקט מיוחד על "המושכים בחוטים" בבתי המנהיגים (מגזין)
גם ב-2014, עומדים עלינו לכלותינוגם ב-2014, עומדים עלינו לכלותינוחיה כהן1
אמנם בשבילנו, הפריץ הוא הדמות האכזרית של הכטוקפף בסדרה "מחניים", ונכון. הקוזקים כבר לא מסתובבים ברחובות ומחפשים את היהודי הבא. אבל לפי נתונים ועובדות מוכחות, האנטישמיות חיה ובועטת ואפילו עלילת הדם לא פסה מן העולם • חיה כהן יצאה בעקבות האנטישמיות המודרנית. עשיו עדיין שונא ליעקב? לא תאמינו עד כמה (K Magazine)

K Magazine

K Magazine עם התכנים הכי מעניינים ברשת. כתבי כיכר השבת מביאים את הסיפורים מחדרי חדרים שמעבר לסיקור השוטף מתוך העולם החרדי

עדכונים
כיכר facebook