כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
חיסול רוצחי משפחת די

תיעוד: כך נראית הדירה בה שהו המחבלים לאחר החיסול

מוקדם יותר היום, נכנסו כוחות ביטחון גדולים לשכם, שחלקם מסתערבים וצרו על בית המחבלים שרצחו את משפחת די בפיגוע בבקעה | במהלך חילופי האש נהרגו 2 הרוצחים. בנוסף, נהרג אברהים חורה, סייען בכיר של המבוקשים | תיעוד של הדירה לאחר החיסול (חדשות)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
בית המחבלים ההרוס (רשתות ערביות, לפי סעיף 27א')

כוחות מיוחדים של צה"ל ומשטרה נכנסו הבוקר (חמישי) לקסבה בשכם וחיסלו את המחבלים שרצחו בחג הפסח את לוסי ובנותיה מאיה ורינה די הי"ד בפיגוע הירי בכביש הבקעה, סייען שהיה לצד המחבלים חוסל גם הוא. המחבלים שחוסלו הם חסן קטנאני ומעאד מצרי, פעילי חמאס.

בעקבות מידע מודיעיני ממוקד של שב"כ, לפנות בוקר פשטו לוחמי שב"כ, ימ"מ וצה"ל על הדירה ובחילופי האש נהרגו 2 הרוצחים. בנוסף, נהרג אברהים חורה, סייען בכיר של המבוקשים. בדירת המבוקשים אותרו 2 רובי M16 וקלצ׳ניקוב.

נציג של השב״כ עדכן את משפחת די, טרם הפרסום על חיסול המחבלים.

בית המחבלים ההרוס (רשתות ערביות, לפי סעיף 27א')

במבצע השתתפו למעלה מ-200 לוחמים, במהלך המבצע נעשה סיר לחץ על שני מבנים באחד מהם הסתתרו המחבלים, כאשר במקביל נעשה שימוש ברחפנים להטיל גז על מתפרעים.

כזכור, לפני מספר שבועות התרחש פיגוע נורא בבקעת הירדן, בו מחבל טבח באכזריות את שתי האחיות מאיה ורינה די הי"ד ולאחר מספר ימים נפטרה בבית החולים גם אם המשפחה הי"ד.

הרב ליאו די, האבא של שתי האחיות שיתף בריאיון שנתן ל'דילי מייל', כיצד הוא גילה שבנותיו הן אלו שנרצחו בפיגוע המחריד.

לדברי האב בריאיון, הוא נסע ברכב אחר עם בני משפחה נוספים, והיה במרחק קצר מהרכב בו נסעו שתי בנותיו שנרצחו ואשתו.

מיד לאחר שהתרחש הפיגוע, האב קיבל שיחה ממכר של המשפחה, שבירר האם הכל בסדר, והוא השיב בחיוב, וליתר ביטחון הוא חייג לטלפונים של רעייתו ובנותיו.

לאחר שהן לא ענו לו לטלפונים, הוא הבין שקרה משהו חריג, והוא נכנס ללחץ ולחרדה ומיד הפעיל את מכשיר המעקב של גוגל - על הניידים של בנותיו.

כשתוכנת המעקב המיועדת להורים - לדעת היכן הילדים בכל רגע נתון, הצביעה כי בני המשפחה נמצאים ביישוב תמרה, האב הבין שהגרוע מכל קרה.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר