כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מחסני אמל"ח

סוריה: ישראל תקפה מספר יעדים באזור העיר דמשק

סוכנות הידיעות הרשמית בסוריה דיווחה הלילה כי ישראל תקפה מספר יעדים באזור עיר הבירה דמשק |  מערכות ההגנה האווירית של סוריה הופעלו | היעדים: מחסני אמל"ח של חיזבאללה (צבא וביטחון)

ב. ניסני | כיכר השבת |
פיצוץ בדמשק (צילום: לפי סעיף 27א)

סוכנות הידיעות של סוריה, 'סאנא', דיווחה הלילה (רביעי) כי ישראל תקפה מספר יעדים בסמוך לעיר הבירה דמשק. בסוריה דייוחו כי נשמעו הדי פיצוצים ומערכות ההגנה האווירית הופעלו.

גורם צבאי סורי מסר לתקשורת המקומית כי "לקראת השעה 00:25 ביצעה ישראל תקיפה מהאוויר בכמה טילים מאזור רמת הגולן הישראלית לעבר מספר מטרות בפרברי דמשק". לדבריו, מערכות ההגנה האווירית יירטו את התקיפה. הקצין הסורי דיווח כי כתוצאה מהתקיפה, שני חיילים נפצעו ונגרם נזק.

ארגון המזוהה עם האופוזיציה בסוריה, המרכז הסורי למעקב אחר זכויות אדם, טען הלילה כי התקיפה בוצעה נגד אתרים צבאיים ומחסני אמצעי לחימה של ארגון הטרור חיזבאללה.

במרכז הסורי הוסיפו כי אש פרצה ביעדים שהותקפו והוסיפו כי התקיפה הלילה היא התקיפה הישראלית ה-20 מאז תחילת שנת 2023.

כזכור, לפני כשבועיים דווח בסוריה כי חיל האוויר הישראלי תקף בדמשק, תקיפה שכתוצאה ממנה נגרם נזק למחסני אמצעי לחימה איראניים.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר