%D7%A1%D7%..  HUNGARIEN  TV  unsubscribe
מטוס אייר אינדיה הראשון בקו הישיר נוחת בנתב"גאל על לבג"ץ: עצרו הטיסה הישירה להודודניאל הרץ8
חברת התעופה הישראלית עתרה לבג"ץ כנגד ההיתר לחברת אייר אינדיה לקיים את הקו הישיר לישראל הזול והקצר יותר מעל סעודיה זאת למרות שאל על אינה רשאית לכך (משפט)
אסתר חיות השעתה את 'שופטת המסרונים'אסתר חיות השעתה את 'שופטת המסרונים'דניאל הרץ2
לאחר שימוע שנערך לה ועל פי החלטת בית הדין המשמעתי ובכפוף לבקשה שהגישה שרת המשפטים איילת שקד החליטה נשיאת ביהמ"ש להשעות את השופטת פוזננסקי כץ (משפט)
עאהד תמימי, נור תמימי ואמה. הסדר טיעון משולשעאהד קיבלה עונש קל; חברתה היכתה תובעאלי רוטמן24
משפטה של עאהד תמימי בת ה-17 צפוי להיגמר בהסדר טיעון בו היא תרצה רק 8 חודשי מאסר על הכאת החיילים. במהלך הדיון, סטרה קרובת משפחתה לתובע הצבאי - ונעצרה (ארץ)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבההחבילה אבדה בדואר? יש פיצויים // עו"ד יוסף ויצמןיוסף ויצמן, עו"ד2
אדם שולח לתומו חבילה לחו"ל באמצעות הדואר אבל החבילה אובדת בדרך ועמה תכולתה היקרה. האם הוא יזכה לפיצוי בגין האובדן? כיצד השולח יוכיח את שווי התכולה? (טור משפטי)
מה ניסה עורך הדין המוכר להבריח לכלא?מה ניסה עורך הדין המוכר להבריח לכלא?כיכר השבת1
עורך הדין בן ה-53 התבקש על ידי סוהרת בבית הכלא איילון להציג את מה שהוא מחזיק בידו, אולם בתגובה, בלע עורך הדין את החפץ שעורר את החשד - ונעצר (חדשות)
אילוסטרציהאזרחית זרה ביצעה ברית מילה ביתית והורשעהיוסף ויצמן, עו"ד3
אזרחית זרה, שביצעה בעצמה ברית מילה לבנה בן הארבע, תוך כדי התנגדותו ועם שימוש במספריים פשוטות שלא עברו חיטוי, זוכתה משתי עבירות והורשעה בשתיים אחרות (משפט)
שוחד: מארזים קוסמטיים ובקופסאות תמריםשוחד: מארזים קוסמטיים ובקופסאות תמריםכיכר השבת1
עד המדינה בפרשת השחיתות בישראל ביתנו העיד בביהמ"ש וסיפר על הדרכים בהן העביר סכומי עתק ללוביסט ששירת את האינטרסים שלו, ואיך פאינה קירשנבוים קשורה לכך (חדשות)
שודד ה"טודו בום" בפעולההסדר טיעון נחתם עם זוג שודדי ה"טודו בום"דניאל הרץ1
הפרקליטות הגיעה להסדר טיעון עם הזוג שביצעו יחד מקרי שוד רבים בסניפי דואר ובנק באזור המרכז זאת במטרה כדי לממן את חתונתם המשותפת. העונש עוד לא נקבע (משפט)
נשיאת בית המשפט אסתר חיותנשיאת העליון אסתר חיות הקימה צוות בדיקהדניאל הרץ5
נשיאת בית המשפט העליון, אסתר חיות, הודיעה כי הקימה צוות בדיקה בעקבות פרשת המסרונים שיבדוק את הקשרים וממשק העבודה בין התובעים לבין השופטים (חוק ומשפט)
7.5 שנות מאסר למי שזייף חשבוניות במיליונים7.5 שנות מאסר למי שזייף חשבוניות במיליוניםכיכר השבת1
הנאשם הורשע במסגרת עסקת טיעון בעבירות מס ורכוש והודה כי ביצע הונאות באמצעות חשבוניות מס בסכומים של מאות מיליוני שקלים. בנוסף ישלם מיליון ש"ח קנס (משפט)
קמיר בבית המשפטיועץ התקשורת קמיר שוחרר למעצר ביתדניאל הרץ1
אחד החשודים המרכזיים בפרשת תיק 4000 - ההטבות לבזק תמורת סיקור אוהד בוואלה, יועץ התקשורת אלי קמיר, שוחרר על ידי בית המשפט למעצר בית למשך שבוע (חוק ומשפט)
שרת המשפטים, איילת שקד, פוזננסקי-כץ והנשיאה אסתר חיות'שופטת המסרונים' הושעתה מתפקידהדניאל הרץ4
על פי המלצת נציב התלונות על השופטים החליטו שרת המשפטים איילת שקד ונשיאת בית המשפט אסתר חיות להשעות עד לבירור משמעתי את רונית פוזננסקי-כץ (משפט)
אלוביץ' וחפץ בבית המשפטביהמ"ש דחה את הערר של אלוביץ' וחפץכיכר השבת4
שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה את הערעור של שאול אלוביץ וניר חפץ בעקבות פרשת המסרונים של השופטת פוזננסקי-כץ וקבע כי השניים יוותרו בהארכת המעצר (חדשות)
חפץ ואלוביץ' בבית המשפט, היוםחפץ: "אני נרמס"; אלוביץ': "מחסלים אותי"אלי רוטמן10
אחרי שערוריית המסרונים בין השופטת לחוקר, ומול שופט חדש שמונה לדון בתיק 4000, סיפרו ניר חפץ ושאול אלוביץ' על מצבם הקשה. אך זה לא עזר להם: מעצרם הוארך (בארץ)
סטלה הנדלר בבית המשפט בהארכת המעצר הקודמתארבעה מעצורי 'תיק 4000' שוחררו לבתיהםדניאל הרץ3
בית המשפט שחרר את אור ואיריס אלוביץ' כמו גם את סמנכ"ל פיתוח בבזק עמיקם שורר ומנכ"לית בזק סטלה הנדלר למאסר בית. החוקר שחם-שביט התייצב לחקירה בעניינו (חוק ומשפט)
השופטת פוזננסקי-כץ ותכתובת המסרוניםנחשפה התכתובת המלאה בין השופטת לחוקראלי רוטמן15
הטלטלה במערכת המשפט לא פוסקת, וכעת מתפרסמת גרסת השופטת וחוקר הרשות לני"ע לתכתובת הוואטספ החשאית שחשפה לכאורה תיאום עמדות פסול ומזעזע ביניהם (חדשות)
השופטת פוזננסקי ועו"ד שחם-שביטחקירה נגד 'שופטת הוואטספ' וחוקר הרשותדניאל הרץ20
בבתיהמ"ש נחושים כנראה לנקות את הכתם שהוטל עליהם עם פרסום ההתכתבויות בין השופטת פוזננסקי-כץ לנציג הרשות לניירות ערך - וכנגד השניים נפתחה חקירה (משפט)
עו"ד דניאל ארנסטשופט בדימוס: "עדיף שהשופטת תתפטר"כיכר השבת4
השופט בדימוס, עו"ד דניאל ארנסט, מתייחס לסערת שופטת הוואטסאפ ומייעץ לשופטת פוזננסקי-כץ להתפטר, וטוען כי המעצרים בפרשת 4,000 ארוכים ולא מידתיים (חוק ומשפט)
הנשיאה חיותהנשיאה חיות לשופטים: 'היזהרו בהתנהלות'ישי כהן9
"בבוקר זה שאינו פשוט לכולנו, אני מבקשת לחזק את ידיכם ולהביע בפניכם את הערכתי הרבה לעבודתכם המאומצת והמסורה" • נשיאתה עליון במכתב לשופטים על הסערה (ארץ)
שופטת הוואטסאפ הושעתה מ'תיק 4000'שופטת הוואטסאפ הושעתה מ'תיק 4000'דניאל הרץ25
השופטת רונית פוזננסקי-כץ שנתפסה מתאמת בוואטסאפ עם חוקר הרשות לניירות ערך את הארכות המעצרים לחשודי פרשת בזק הושעתה מהתיק כמו גם החוקר (חוק ומשפט)
הרוצח בבית המשפט בעת הרשעתורוצח האישה מיכל חלימי נידון למאסר עולםדניאל הרץ
בית המשפט גזר מאסר עולם על מוחמד חארוף, תושב שכם, שהודה ברציחתה של מיכל חלימי על רקע לאומני. חלימי שנעדרה נמצאה ללא רוח חיים בחולות ליד חולון (חוק ומשפט)
השר לשעבר שלמה בניזריעד המדינה נגד בניזרי: 'הוא אדם חף מפשע'ישי כהן51
משה סלע, עד המדינה נגד שלמה בניזרי, טוען כי טעה בהסכמתו לשמש עד מדינה: "אומר בוודאות, פגעתי בשלמה בניזרי, הוא אדם חף מפשע, סימנו אותו בפרקליטות" (משפט)
הוכרזו שני השופטים החדשים שימונו לבית המשפט העליוןהוכרזו שני השופטים החדשים שימונו לבית המשפט העליוןדניאל הרץ1
הוועדה למינוי שופטים בראשות שרת המשפטים איילת שקד הכריזה על מינוי שני שופטים חדשים. פרופ' אלכס שטיין וד"ר עופר גרוסקופף. שקד מרוצה: "זהו יום חג לעולם המשפט הישראלי" (משפט)
הוועדה התכנסה לבחירת שני שופטים לעליוןהוועדה התכנסה לבחירת שני שופטים לעליוןכיכר השבת4
הוועדה לבחירת שופטים התכנסה לבחור שני שופטים חדשים לביהמ"ש העליון, ו-26 שופטים לבית המשפט המחוזי והשלום, לבית הדין לעבודה ונשיאה לבית הדין הארצי לעבודה (חדשות)
מנשה ארביבראש להב 433 לשעבר הורשע בהסדר טיעוןדניאל הרץ2
הניצב לשעבר, מנשה ארביב, הורשע בבית המשפט לאחר שחתם על הסדר טיעון שהוריד ממנו את ההאשמות על מרמה והפרת אמונים והותיר לו רק אי מילוי הוראה חוקית (משפט)
היועמ"ש והמפכ"ל"שיתוף הפעולה עם חוקרי המשטרה מצוין"קובי רוזן3
לאחר הדיווחים על ביקורת קשה מצד בכירים במשרד המשפטים בנוגע להתנהלות המשטרה במסגרת ההמלצות נגד ראש הממשלה נתניהו, במשרד מבהירים (חוק ומשפט)

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

עדכונים
כיכר facebook