חוזר למלחמות

משי-זהב: "ברקת רוצה להוכיח שהוא עושה משהו"

קמב"ץ העדה החרדית לשעבר, הרב יהודה משי-זהב חוזר. בראיון שהעניק הבוקר לערוץ 10, הוא תוקף את ראש-העיר ניר ברקת: "כשהציבור קורא יום-יום על מעלליו , בסוף זה מתפרץ. מה שהיה השבת זה רק הפתיחה" (חרדים)

מנחם כץ | כיכר השבת |

הרב יהודה משי-זהב, קמב"ץ העדה החרדית לשעבר, חוזר למאבקים, הפעם בתקשורת: בראיון שהעניק הבוקר (ראשון) לערוץ 10, הוא הסביר ברהיטות ובטוב-טעם את מטרת ההפגנה הגדולה שנערכה בשבת האחרונה, במחאה על פתיחת חניון ספרא בירושלים.

לאורך הראיון כולו, משי-זהב תקף את ראש-העיר החדש ניר ברקת. "הוא הספיק לריב עם כולם", אמר משי-זהב. "הוא רוצה להוכיח לבוחרים החילונים שהוא עושה משהו, שהוא עושה מהפך. הוא צריך ללמוד מראשי-העיר הקודמים. הם ידעו לא לפתוח במלחמה ולא לריב עם חמישים אחוז מתושבי העיר. ברקת הוא איש שמנותק מהעיר".

לדבריו משי-זהב, "הסיפור כאן הוא על הסטטוס-קוו. ברקת הגיע לנציגי העדה החרדית עם פשרות לא נכונות ולא מעשיות. הוא הציע שהשומר בחניון יהיה גוי. אבל מה לגביי עשרות פקחי העירייה היהודים שיחלקו דוחות? בנוסף, כולם יודעים שהקניון הזה נפתח על-ידי הגוף הרישמי בירושלים. זה הפרה בוטה.

"כשהציבור קורא יום-יום על מעלליו של ראש-העיר החדש, בסוף זה מצטבר ומתפרץ. מה שהיה השבת זה רק הפתיחה. בשבת הגיעו עשרת-אלפי חרדים להפגין למען קדושת השבת. תחשבו רגע, איזה גורם מסוגל היום להוציא כזו כמות גדולה של מפגינים - על דברים ערכיים. על לחם-עבודה לא מצליחים. אני צעדתי כמה קילומטר לצאת להפגין".

משי-זהב המשיך ותקף את ראש-העיר: "אין זה תפקידו של ראש-העיר להדליק מדורות חצי שנה אחרי שנבחר לראשות העיר".

המראיינים בערוץ 10 ניסו לתהות, האם לא מגיע לתיירים מקום חנייה נורמלי. "התיירים שמגיעים לירושלים רוצים לראות את ירושלים הקדושה. בשביל פסטיבל, הם יכולים ללכת לתל-אביב".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר