כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה

הקבלן במתחם הסערה בבית שמש: "הכל שקר וכזב, הכל פרוטקשן"

עם תחילת העבודות במתחם גולובנציץ בבית שמש, אומר הקבלן החרדי במתחם ל"כיכר השבת" על מפגיני 'אתרא קדישא' כי "מי שמכיר את הנתונים, יודע שהכל שקר וכזב, הכל פרוטקשן". הרב משה פרנק מראשי פרויקט 'בנין שלם' למקורביו: "האם אנחנו צריכים להרוג 300 משפחות בגלל תאוות בצע של כמה חוליגנים?" (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
הרב משה פראנק במתחם העבודות, הבוקר (צילומים: יעקב לדרמן. כיכר השבת)

לאחר שנים של סחבת ונזק של מיליוני שקלים לרוכשי הדירות בפרויקט 'בנין שלם' בבית שמש, עלו בשעות הבוקר (שני) הטרקטורים למתחם גולובנציץ' בו נבנה הפרויקט והחלו בעבודות הפיתוח שימשכו שבועיים.

כ-150 מפגינים הגיעו למתחם בניסיון לחבל בעבודת הפיתוח בטענה להימצאות קברים במקום, זאת למרות שהעבודות נערכות באישורו של ראב"ד 'העדה החרדית' הגר"מ שטרנבוך וגדולי ישראל.

ההפגנה התפשטה חיש מהר לרחובות בית שמש ולירושלים, כאשר מפגינים הבעירו פחי אשפה וחסמו את הכבישים. המשטרה עצרה 19 מהמפגינים.

מול המפגינים התייצבו ראשי פרויקט 'בנין שלם', בראשות הרב משה פרנק שהודיע כי יישאר במקום עד לסיום העבודות. למקורביו, אמר פרנק כי "הגיע הזמן לשים לדבר הזה סוף".

"מאות הרוכשים שסמכו עלי מגיעים אלי מידי יום ובוכים לי שאין להם לחם לאכול. יש לנו פסקים מכל גדולי ישראל שמאפשרים את העבודות. האם אנחנו צריכים להרוג 300 משפחות בגלל תאוות בצע של כמה חוליגנים?".

בשיחה עם "כיכר השבת", אומר הקבלן החרדי הפועל במתחם כי "החפירות מתבצעות בשטחים שנבדקו שבע בדיקות כפי שלא נעשה מעולם בשום מקום בעולם ולא נמצא שמץ סימן למשהו. בוודאי לא לקברי יהודים. למרות זאת, אתרא קדישא מונעת את העבודות כבר שנתיים בלי שום הסבר כל שהוא".

"כל נקודה שיש בה איזה שהוא סימן נשמרת ותיבדק בזהירות מקסימאלית שלא יהיה שום פקפוק. אני מבין שהציבור לא מצליח להתחבר לנתונים על קברים ואנשי אתרא קדישא עושים מסך עשן, אבל מי שמכיר את הנתונים, יודע שהכל שקר וכזב, הכל פרוטקשן, אני מרגיש כאן תחושת שליחות להציל את כספם של יהודים שנעשקים על ידי אנשי בליעל", אומר הקבלן.

אנשי 'בנין שלם' מבהירים בשיחה עם "כיכר השבת" כי הם יעבדו ברציפות עד לסיום העבודות, ולא יעצרו בשום מקרה.

צילומים: יעקב לדרמן.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר