יעקב ריבלין על תכנית אורי אריאל: "פשע לאומי"

העיתונאי החרדי יעקב ריבלין, תקף בחריפות את שר הבינוי והשיכון אורי אריאל בגין תכניתו לשלוח אלפי חרדים לישוב העתידי כסיף. ריבלין הגדיר את התכנית כ'פשע לאומי' ואמר כי אריאל "לא מבין מה הוא שח" (חדשות, חרדים)

שאול כהנא | כיכר השבת |
ריבלין (צילום: כיכר השבת)

העיתונאי יעקב ריבלין, תקף בסוף השבוע ב'בקהילה' את שר השיכון אורי אריאל ורמז כי ההבטחות שמפזר הן ללא כיסוי. "תמיד בפיו דברים מרגיעים ותמיד אין מאחוריהם ולא כלום".

לדבריו: "אפשר היה להתייחס בסלחנות לדברי ההבל האלו ואולי אף להעניק להם שכר ניג'וס נאה. דא עקא שלפחות בשני הסיבובים האחרונים של הכרזות השר, התברר שלא רק שיש להם כיסוי כמו צ'קים של בעל צ'יינג' שיצא בפתאומיות לחו"ל, אלא שהם סימנים מוקדמים לרעידת אדמה".

"האם ההודעה על כסיף תוזמנה בדיוק לשבוע בו מדירים אלפי משפחות חרדיות מרמת בית שמש - המקום הזמין היחיד בשלב זה לבניה חרדית? קשה לדעת. אבל המגמה ברורה לחלוטין. התוכנית לשלוח לשם חרדים היא בגדר פשע לאומי. נא להפסיק למכור לנו שטויות, הם מעוררים חשדות כבדים על תוכניות הרשע המתבצעות בפועל ע"י ידידינו השרים" כתב ריבלין.

העיתונאי החרדי הוסיף ותקף את אריאל: "יהודי עם כיפה גדולה יחסית שכפוף לרבנים - כך לפחות לדבריו - לא חשוד בשקר חלילה, יש להמליץ עליו שהוא פשוט לא יודע מה הוא שח".

"רוממות רבני תקומה על שפתיו, למרות שהוא מצפצף עליהם צפצוף ארוך בחוקים הרי גורל כמו פתיחת אזורי הרישום והגיור, אהבת לומדי התורה מתורננת בפיו ובתכל'ס הוא שותף לכל הנעשה נגדם" כתב ריבלין.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר