כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה

גרפיטי על דלתה של פגי סידור: "נשות הכותל נבלות"

על ביתה של חברת הנהלת נשות הכותל - פגי סידור - רוססו כתובות נאצה חריפות: "פגי פג תוקפך" ו-"פגי יודעים איפה את גרה" • סידור הגישה תלונה למשטרה והעניין בבדיקה (חרדים)

קובי רוזן | כיכר השבת |
כתובות הנאצה, הבוקר (צילום : נעם ריבקין פנטון )

שוב כתובות נאצה נגד נשות הכותל: כתובות נאצה רוססו הבוקר (חמישי) על ידי אלמונים על דלת ביתה של פגי סידור, חברת הנהלה בארגון נשות הכותל.

בין הכתובות שרוססו על ביתה נכתב: "נשות הכותל נבלות, תג תורה", "פגי פג תוקפך", "פגי יודעים איפה את גרה" ו"ירושלים קדושה".

את כתובות הנאצה גלתה אחת השכנות שהזעיקה את המשטרה. שני שוטרים שהגיעו למקום ערכו סיור בבניין והגיעו לביתה של פגי סידור, לאחר שדלתה הייתה היחידה בבניין שרוססה גם היא.

סידור הגישה תלונה ומסרה עדות והעניין נמצא בבדיקה משטרתית.

בתגובה אמרה הבוקר פגי סידור:" הכתובת שהייתה לי הכי קשה לקריאה הייתה "פגי פג תוקפך", כי יש בה משהו מאוד אישי ומאוד מתלהם".

מנשות הכותל נמסר בתגובה: "סביר להניח כי מדובר בצעירים משועממים, הפועלים בהתאם לצלילי ההסתה של מנהיגיהם. הבעיה האמתית שעומדת בפני החברה הישראלית היא לא מה הם עשו אלא מה יעשו כעת מנהיגי הציבור החרדי. הכתובת על הקיר. אנו קוראות לרבנים להשמיע את קולם ולגנות נחרצות את עצם המעשה ולעצור את ההסתה נגד נשות הכותל, ללא קשר לוויכוח הציבורי הלגיטימי".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר