בתו של הבאבא מאיר אבוחצירא הותקפה באבנים בירושלים

הרבנית אסתר אבוחצירא עשתה את דרכה אל קבר אביה ברכבה הפרטי והותקפה באבנים על ידי מתפרעים ערבים שפתחו את דלתות רכבה וניסו לתקוף אותה ואת הנוסעים (חדשות, בארץ)

צביקה גרוניך | כיכר השבת |
(צילום: באדיבות המצלם)

הטרור השקט והמדאיג בבירה נמשך למרות פעילותה של משטרת מחוז ירושלים. אחר הצהרים (רביעי), התרחש פיגוע אבנים נוספים בבירה, שאלמלא חסדי שמיים היה יכול להסתיים אחרת.

הרבנית אסתר אבוחצירא עשתה את דרכה ברכבה הפרטי מסוג מיצובישי לציון אביה הבאבא מאיר הטמון בהר הזיתים בעיר, לרגל חתונת נכדתה שמתקיימת השבוע. אלא שכמו בלא מעט נסיעות באזור, גם הפעם האירוע הסתיים בפיגוע אבנים.

עשרות ערבים תושבי מזרח ירושלים יידו אבנים לעבר הרכב וכמה מהם אף הצליחו לפתוח את דלתות הרכב - כל זאת בעוד חבריהם הפורעים ממשיכים ליידות אבנים. רגעי האימה הגיעו לסיומם לאחר שכוחות משטרה הגיעו למקום במהירות והצליחו לחלץ את נוסעי הרכב של הרבנית.

בחודשים האחרונים אירעו מאות אירועי אלימות, יידוי אבנים וזריקת בקבוקי תבערה כנגד הרכבת הקלה בבירה. רק היום מפקד מחוז ירושלים של המשטרה ניצב משה צ'יקו אדרי הציג למפכ"ל רב ניצב יוחנן דנינו ולראש העיר ניר ברקת תכנית כוללת לטיפול בהפרות הסדר בבירה.

בין היתר, התוכנית כוללת הפעלת כוחות מתוגברים, יחידות מיוחדות, פעילות יזומה גלויה וסמויה תוך שילוב מגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים ובשיתוף העירייה. מפקד המחוז סקר את הפעילות כנגד הפגיעה ברכבת הקלה במסגרת ההתפרעויות האחרונות, והציג את יכולותיו של בלון התצפית שהוצב באזור שועפאט - בית חנינא.

מעצר מיידי אבנים בבירה (צילום:

במקביל, נמשכת פעילות האכיפה כנגד מיידי האבנים בעיר. בסרטון שפרסמה היום המשטרה בעמוד הפייסבוק שלה נראה מעצר של צעירים האוספים אבנים בסמוך למסילת הרכבת הקלה בשועפט. שניים מהם נעצרו לאחר מרדף, עוד בטרם הצליחו להשליך את האבנים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר