כינוס 'המועצת' של 'דגל התורה' יידחה

כינוס מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' שתוכנן להיערך השבוע יידחה וחברי המועצת יאשרו טלפונית את הרכב הרשימה. ב'דגל' מקווים לכינוס המועצת לפני הבחירות (חרדים)

ישראל כהן | כיכר השבת |
מועצת גדולי התורה (צילום ארכיון: שוקי לרר)

בתנועת 'דגל התורה' תכננו אמש (ראשון) לקיים במהלך השבוע הקרוב כינוס מיוחד של מועצת גדולי התורה של התנועה בביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן ובראשותו זאת על מנת לאשר באופן פורמאלי ומעשי את הרכב הרשימה של התנועה לכנסת.

הרשימה כפי שאמורה להיות כוללת את חברי הכנסת משה גפני, אורי מקלב, יעקב אשר והמועמד החדש הרב אליעזר סורוצקין.

אלא שהתברר כי מכיוון שחלק מחברי המועצת כדוגמת הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שוהים כעת בחו"ל וחלקם אינו במצב בריאותי שפיר המאפשר את הגעתם לבני ברק הוחלט לדחות ולהמיר את הכינוס המדובר במשאל טלפוני שייערך בין כל החברים בכדי לאשר את הרכב הרשימה הסופי.

יצויין כי בדגל התורה מקווים כי במקום הכינוס שתוכנן השבוע ייערך כינוס אחר קרוב למועד הבחירות משם תצא הקריאה החד משמעית של גדולי הדור להצביע בעבור רשימת יהדות התורה.

גורמים בתנועה מעריכים כי ייתכן אף כינוס היסטורי משותף יחד עם גדולי האדמו"רים חברי המועצת החסידית של תנועת אגודת ישראל שיחד ייצאו בקריאה משותפת נרגשת לחיזוק הרשימה התורתית ולהגביר את כוחה של היהדות החרדית למען עולם התורה והישיבות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר