טרגדיה באלעד

בת 36, אם ל-7 נפטרה בפתאומיות מדום לב

הלם באלעד: הגב´ מירב ויזל ע"ה, בת 36 – אם לשבעה ילדים נפטרה מדום לב, לת"ת בו שהו ילדיה הוזעק הרב חנניה צו´לק יו"ר ´עזר מציון´ על מנת להודיע להם את הבשורה המרה. הפגנה גדולה מנעה את נתיחת הגופה ששוחררה לקבורה לאחר בדיקת פתלוגית (חרדים)

משה גלסנר | כיכר השבת |
אילוסטרציה: פלאש 90

העיר אלעד שרויה בשעה זו בהלם, עם פטירתה הפתאומית, לפני כמחצית השעה בלבד, של הגב' מירב ויזל ע"ה, אם לשבעה ילדים קטנים, ובת 36.

לפני כשעה הוזעקו כונני מד"א בעיר לטפל בהתקף לב. למקום הגיעו כונני 'הצלה גוש דן' ו'איחוד הצלה', ה"ה אלי פחטר, שמואל פוקס ויוני פרדימן, שמצאו את המנוחה מוטלת ללא רוח חיים.

"ביצענו במשך יותר מחצי שעה ניסיונות החייאה ופעולות מצילות חיים, אולם לצערנו אלו לא הועילו, ורופא שהגיעה למקום קבע את מותה" ספרו הכוננים ל'כיכר השבת'.

לתלמוד תורה הסמוך "דעת זקנים" בו לומדים ילדי הנפטרת, הוזעק הרב חנניה צו'לק יו"ר 'עזר מציון' על מנת להודיע להם את הבשורה המרה, לילדים שעדיין נמצאים בשעה זו בחיידר. בשעה זו מסתגר הרב צ'ולק עם הילדים ב'חדר המלמדים' של הת"ת.


בשעה זו מתארגנת במקום הפגנה גדולה לאור דרישת המשטרה לנתח את גופת הנפטרת.

יה"ר ויבולע המוות לנצח, ומחה ה' דמעה מעל כל פנים.

עדכון (13:40): המשטרה שיחררה את גופת האשה לקבורה, ללא ניתוח ואחרי בדיקה פתלוגית שנערכה במקום. הלחץ הציבורי והאנשים הרבים שהגיעו להפגין נגד נתיחת הגופה, נשא פרי, וכאמור, הגופה לא נותחה.

פרטים נוספים שהתבררו במהלך היום מעלים כי האשה נפטרה כנראה בשנתה, ילדיה שניסו ללא הועיל להעירה בבוקר, השאירו לה פתק בכתב ידם בו הם מבקשים כי ל תשכח לשלוח להם אוכל לתלמוד תורה. ת.נ.צ.ב.ה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר