סערת הגזענות

רמי סדן ביקש פגישה, אריה דרעי סירב

יו"ר 'חדשות 10' רמי סדן יצר בצהריים קשר עם לשכת יו"ר ש"ס השר אריה דרעי והכחיש את הדברים שיוחסו לו. בנוסף, ביקש סדן להיפגש עם דרעי כדי להבהיר את הדברים אך דרעי סירב (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
סדן ביקש, דרעי סירב (צילומים: יוטיוב מכון קשר הכנה לבר מצווה, מרים אלסטר - פלאש 90)

יו"ר 'חדשות 10' רמי סדן יצר בצהריים (שלישי) קשר עם לשכת יו"ר ש"ס השר אריה דרעי והכחיש את הדברים שיוחסו לו בעיתון 'הארץ'.

סדן ביקש לפגוש את השר בכדי ללבן את הדברים אך דרעי סירב להיענות לבקשה.

קרא עוד:

ל"כיכר השבת" נודע כי סדן השאיר הודעה בטלפון האישי של דרעי, אך דרעי לא הגיב והעביר מסר כי אינו מעוניין לפגוש אותו.

אחת הסיבות המרכזיות שדרעי מסרב היא חוסר האמון בהכחשה שכן חברי הדירקטוריון עומדים על כך שדן אינו דובר אמת וכי אמר את הדברים בעלי הניחוח הגזענים במהלך הישיבה אתמול.

מנגד, בשעות אלו נערך הליך בירור כדי לבדוק ולאמת האם הדברים אכן נאמרו.

כפי שדווח מוקדם יותר ב"כיכר השבת", רמי סדן, יו"ר חדשות 10 החדש, התבטא במהלך הישיבה בה הציג עצמו לתפקיד בגזענות מבישה נגד המזרחיים ותנועת ש"ס והעומד בראשה דרעי.

"בואו נודה על האמת, אני כמוכם, באליטה, שונא את תנועת ש"ס ואת הגנב אריה דרעי", צוטט סדן ב'הארץ'. "אבל אנחנו, כאליטה, צריכים לפרוץ את המעגלים של הערוץ, לפנות לקהל של ש"ס, למסעודה משדרות".

אחד הנוכחים בישיבה אמר ל'הארץ' כי "זה היה מקומם ומביך, נדף מהדברים ריח של אדנות, התנשאות וגזענות. הוא דיבר גם נגד דרעי אישית".

מנגד, רמי סדן הכחיש את הדברים בשיחה עם "כיכר השבת", לדבריו: "לא היו דברים מעולם, מנסים לסכסך בין הדוסים. הציטוטים המיוחסים שקריים. מודאגים מהמינוי ומנסים לסכסך".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר