ישראל במלחמהישראל במלחמה

לאחר שעות חקירה: עצורי המועצה הדתית שוחררו

בתום שעות ארוכות של חקירה, שוחררו בכירי המועצה הדתית בירושלים החשודים בהונאה, מרמה והפרת אמונים. במשטרה החליטו שלא לבקש את הארכת מעצרם של החמישה (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
המועצה הדתית בירושלים (Yonatan Sindel/Flash90)

בתום שעות ארוכות של חקירה, שוחררו אחר הצהריים (ראשון) בכירי המועצה הדתית בירושלים החשודים בהונאה, מרמה והפרת אמונים. במשטרה החליטו שלא לבקש את הארכת מעצרם של החמישה, מבכירי המועצה הדתית ומחלקת הכשרות בעיר, והם שוחררו בתנאים מגבילים.

כפי שדווח מוקדם יותר ב"כיכר השבת", במרכז החקירה קיים חשד כי החשודים קיבלו טובות הנאה על פעילותם במועצה הדתית מספקים שזכו במכרזים. עוד עולה בחקירה, על פי החשד - אחד העצורים נסע לחו"ל במימון נותני שירותים במסגרת עבודתו, דבר שמנוגד לחוק. כמו כן, על פי החשד, אחד החשודים התגורר בדירה שכורה על חשבון ספק של המועצה הדתית.

מהמשטרה נמסר: "עם סיומה של חקירה סמויה שהתנהלה במשטרת ירושלים, ביצעו הבוקר חוקרי מפלג ההונאה של משטרת ירושלים חיפושים על פי צו של בית המשפט בבתיהם של מספר עובדי המועצה הדתית בירושלים וכן במשרדי המועצה הדתית.

"כמו כן נעצרו/עוכבו לחקירה 5 חשודים להם מיוחס עבירות הונאה ומרמה והפרת אמונים במסגרת עבודתם במועצה הדתית. במהלך החיפושים נתפסו מסמכים מחשבים וציוד מדיה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר