תיעוד וידאו

יעקב אשר פתח את שנת הלימודים עם ילדי צרפת

ח"כ יעקב אשר פתח את שנת הלימודים בסיור בבית הספר נתיבות משה בקדימה-צורן, ואמר כי "שילובם של ילדי צרפת בחינוך התורני הינה שליחות בתוך שליחות". צפו בווידאו (ארץ)

ישראל כהן | כיכר השבת |
הביקור של יעקב אשר (באדיבות המצלם)

"בחרנו לפתוח את שנת הלימודים בבתי הספר בערי השדה כדי להדגיש את האחריות והדאגה של תנועת דגל התורה לבתי הספר בערי השדה העוסקים בקירוב ילדים לחינוך תורני", במילים אלו פתח ח"כ יעקב אשר את סיור פתיחת שנת הלימודים שערך בבית הספר "נתיבות משה" בקדימה יחד עם ראש המועצה מר שביט מס ומנכ"ל המועצה מר משה ארז.

בבית הספר המנוהל ע''י הרב יוסף קנפלמכר לומדים מאות ילדים, חלקם הגדול תושבי קדימה צורן וחלקם מיישובי הסביבה המגיעים כדי ללמוד בחינוך תורני. בשנה האחרונה החל בבית הספר פרוייקט מיוחד לשילוב ילדי צרפת הזוכים גם הם לחינוך תורני ומשתלבים היטב בבית הספר.

בדבריו הדגיש ח"כ אשר בפני ראש המועצה והורי הילדים את החשיבות של בית הספר המהווה מגדלור של חינוך לתורה לכל יישובי הסביבה, ואת המחויבות של דגל התורה לדאוג שלילדי בית הספר יהיו תנאים פיזיים טובים ככל האפשר. "רק בשבוע שעבר", סיפר ח"כ אשר, "נפגש הרב גפני יו"ר דגל התורה עם ראש המועצה וראש הוועדה המרחבית לתכנון ובנייה כדי שאפשר יהיה להציב באופן מיידי עוד 3 מבנים יבילים לבית הספר".

"להגיע לבית ספר אליו אנו קשורים כל השנה מאחורי הקלעים ולראות את ילדי החמד כשדרך הארץ ויראת השמים ניכרים על פניהם זה נותן כח להמשיך ולפעול עבורם במשך כל השנה, שילובם של ילדי צרפת בחינוך התורני הינה שליחות בתוך שליחות ואני משבח את מנהל ביה"ס וצוות המורים על עבודת הקודש למען ילדי ישראל", הוסיף אשר.

לאחר מכן המשיך ח"כ אשר וסייר בבית הספר לבנות בניהולה של גב' סטל המונה כמאה ושבעים תלמידות כשבכיתה א' השנה נכנסו כעשרים וחמש תלמידות חדשות. ח"כ אשר ביקר בכיתות והתרשם מהתפתחותו של ביה"ס ומההשקעה החינוכית כשבוגרות בית הספר ממשיכות ללמוד בסמינרים חרדיים, לאחר הסיור נערכה ישיבת עבודה עם המנהלת בה הועלו נושאים שביה"ס צריך את עזרתו בהם מול הרשויות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר