ישראל במלחמהישראל במלחמה
גאווה לציבור

"עורך דין יוסף ויצמן חוצה מגזרים ואהוב על כולם"

ערב עיון מיוחד התקיים לרגל המהדורה השנייה של הספר "הוצאה לפועל - מעשה והלכה" של עו"ד יוסף ויצמן, המשנה לראש לשכת עורכי הדין, בהשתתפות הרב הראשי ושרת המשפטים: "גם שופטים שהספר הגיע אל שולחנם שלחו תגובות חיוביות ונלהבות" (חרדים, שיווקי)

אירוע השקת הספר של עו"ד ויצמן בהשתתפות הרב הראשי. (צילום: יחצ)

עו"ד יוסף ויצמן, המשנה לראש לשכת עורכי הדין וראש ועדת ההוצאה לפועל, מציין בימים אלו את הוצאתו במהדורה שניה של הספר שהפך לרב מכר בקרב שופטים, רשמים ועורכי דין – "הוצאה לפועל – מעשה והלכה".

הספר, שיצא לאור לפני חודשים אחדים נמכר ביותר מ-700 עותקים ואזל במהירות רבה.

הביקורות החיוביות בקרב עורכי הדין, כמו גם של שופטים הפוסקים בתחום הוצאה לפועל, הביאו את עו"ד ויצמן להדפיס מהדורה נוספת.

"אין לך סיפוק גדול יותר מאשר לראות שספר שעמלת עליו זמן כה רב, מתקבל באהדה רבה בקרב עמיתים למקצוע ובקרב בכירי מערכת המשפט", אומר בהתרגשות עו"ד יוסף ויצמן.

"מאז שיצא הספר לאור, הוצפתי באינספור פניות של עורכי דין המבקשים לרכוש את הספר. בימים אלו אנחנו עמלים על הדפסת הספר במהדורה נוספת".

"גם שופטים שהספר הגיע אל שולחנם שלחו לי תגובות חיוביות ונלהבות", מספר עו"ד ויצמן.

"בסופו של דבר, המטרה שלנו היא להעניק גם ללקוחותינו וגם לאנשי המקצוע את היריעה המקצועית והרחבה ביותר שניתן. הספר הזה מסייע לכל מי שעוסק בתחום, ולצערנו הרב, לא מעט אנשים נקלעים לא פעם ללשכת ההוצאה לפועל והמטרה שלנו היא לסייע להם לסיים את ההליך במהירות המירבית באופן המקצועי ביותר".

לרגל הוצאת הספר התקיים לאחרונה ערב עיון בקריה האקדמית אונו בהשתתפות הרב הראשי לישראל הרה"ג דוד לאו, שרת המשפטים איילת שקד, ראש לשכת עורכי הדין אפי נווה, נשיא בית המשפט המחוזי בת"א השופט אורנשטיין, יו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת ח"כ ניסן סלומיאנסקי, דיקאן הסטודנטים בקריה האקדמית אונו, כונס הנכסים הרשמי פרופ' דוד האן, יו"ר מחוז תל אביב, יו"ר הרשות לאכיפה וגביה, ח"ח נורית קורן שופטים, רשמים וכ-600 עורכי דין מכל רחבי הארץ.

שרת המשפטים פתחה את הכנס והודתה לעו"ד ויצמן על השיתוף הפעולה המקצועי בכל דבר ועניין, והעלתה על נס את המקצועיות המיוחדת ששיאה הוא בהוצאה לאור של הספר.

הרב הראשי באירוע השקת הספר. צילום: יחצ

הרב הראשי לישראל, הגר"ד לאו עמד על חשיבותו של הספר הייחודי ואמר כי "ביהדות יש תמיד את ההתלבטות בין הדאגה ליחיד לדאגה לציבור - כאשר היחיד אינו משלם את חובותיו, הציבור יצטרך לשלם בשבילו, ולפיכך אנו לא מניחים לאדם לתת מכספו צדקה גדולה מידי, יותר מחמישית, כדי שלא יפול בסופו של דבר על הציבור. ובספר הזה, הספר שלפנינו מלמד אותנו מה בין "עשה" ל"לא תעשה" כאשר חברה צודקת חושבת על היחיד ובד בבד עוזרת לו ומשקמת אותו כדי שלא יהיה למעמסה".

ראש הלשכה עו"ד אפי נוה סיפר על הקונצנזוס הרחב סביב עו"ד ויצמן שהמשתתפים הרבים שטרחו ובאו להשתתף בהשקת הספר הם עדות שעו"ד ויצמן חוצה מגזרים, ואהוב על כולם.

משתתפים רבים בערב העיון. צילום: יחצ

דיקאן הסטודנטים פרופ' יובל אלבשן אמר כי עו"ד יוסף ויצמן הוא גאווה לציבור החרדי, והוא דוגמא לנבחר ציבור ומרצה איכותי שהוא סמל ומופת לכלל האוכלוס

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר