לאחר המהומות

גופת גר הצדק מההוסטל שוחררה ללא נתיחה

לאחר לילה סוער של מהומות סביב ההוסטל ברחוב צפניה בי-ם, שם נמצא גר צדק ללא רוח חיים, הבוקר שוחררה גופתו מהמכון לרפואה משפטית ללא נתיחה שלאחר המוות (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
המהומות אמש (צילום: קבוצת מחאות החרדים הקיצוניים)

גופת הגר צדק מיכאל הגר ז"ל שנמצא אמש (מוצאי שבת) ללא רוח חיים בהוסטל ברחוב צפניה בירושלים שוחררה הבוקר ללא נתיחה.

לאחר לילה סוער של מהומות ומאות מפגינים שניסו למנוע את פינוי הגופה מההוסטל, מחשש לנתיחה שלאחר המוות, הצליח מפקד זק"א ירושלים בנצי אוירינג להביא לשחרור הגופה מהמכון לרפואה משפטית באבו כביר, ללא צורך בנתיחה שלאחר המוות.

כזכור, אמש, סמוך לחצות לילה הוזעקו כוחות הצלה להוסטל ברחוב צפניה בירושלים לאחר שהתקבל דיווח על אדם שנמצא ללא רוח חיים. מהר מאוד האירוע הפך למאבק אלים בין כוחות המשטרה לתושבים החרדים.

סרט מלחמה, ירושלים - אמש (צילום: מחאות חרדים קיצוניים)

מעט לאחר חצות לילה ורחוב צפניה בירושלים הפך לזירת קרב. מאות מפגינים שחסמו את הכניסה והיציאה מהרחוב בכדי למנוע כניסה של אמבולנס שיפנה את הגופה ועשרות שוטרים הוזעקו לשכונה בכדי לפנות את המפגינים.

סביב השעה 01:30 בלילה הכוחות החלו להשתמש בכוח רב לאחר שהאמבולנס נתקע בין מאות המפגינים, לאחר דקות ארוכות של עימותים קשים הרכב הצליח להגיע לכניסה להוסטל אך בזה האירוע לא הסתיים.

מאות המפגינים נשכבו על הכביש, וחסמו את יציאת הגופה והאמבולנס, ובמקום התפתח עימות ששנים לא התרחש בלב השכונות הקיצוניות. כוחות מיוחדים של משטרה החלו להשתמש ברימוני הלם ובאמצעים לפיזור הפגנות, ותחת האימה הזו הצליחו לחלץ את הגופה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר