מקבלים את הגלות

"העדה החרדית" יוצאת נגד חוק הלאום: "חילול השם נורא"

"העדה החרדית" יוצאת בקמפיין רשמי נגד חוק הלאום שזוכה לתמיכת חברי הכנסת החרדים. "חילול ה' נורא, לבני ישראל הנאמנים לתורה אין שום חלק ונחלה עם הלאומיות" (חרדים)

ישראל כהן | כיכר השבת |
אילוסטרציה (צילום: Nati Shohat/ Flash90)

העדה החרדית נגד חוק הלאום: ב"עדה החרדית" יוצאים היום (שלישי) בקמפיין רשמי נגד חוק הלאום שזוכה לתמיכת המפלגות החרדיות, ומזהירים מפני החוק שלדבריהם "יעמיד את הדמוקרטיה והלאומיות מעל התורה הקדושה, ויעשה את עם בני ישראל כעם ככל העמים בלאומיות ציונית המעורטלת מכל זיק לתורתינו הקדושה"

גורמים בעדה החרדית מבהירים כי "זו הפעם הראשונה בה הנציגים החרדים תומכים בפועל בלאומיות. במשך עשרות שנים התנגדו לכך, אך וודאי לא תמכו בכך בריש גלי ובאופן ישיר. זו פעם ראשונה ויש למחות על כך בחריפות רבה".

במודעה שהפיצה העדה החרדית נאמר: "זה כבר שבעים שנות גלות בין רשעי ישראל משנאי ה' אשר נשאו ראש לקחת שלטון וממשלה נגד דת תורה"ק ובמרידה נוראה נגד ה' והשבועה אשר השביע את ישראל, ומאז נתונה היהדות החרדית במצור ובמצוק מגזירות חדשים לבקרים נגד דת תורה"ק ונגד היקר והקדוש לעם בני ישראל שומרי משמרת תורתינו הקדושה, ובפרט בשנים האחרונות בגזירות הנוראות גזירת הגיוס והחינוך, בגלותא אנן ובחשוכא שרינן ה"י".

"ועתה רוח לאומיות עברה על רשעי ישראל והצטרפו אליהם גם החרדים המשתתפים עמהם לחוקק חוק לאום ובכך לאשר זדים ולהעמיד שוב את הדמוקרטיה והלאומיות מעל התורה הקדושה, ולעשות את עם בני ישראל כעם ככל העמים בלאומיות ציונית המעורטלת מכל זיק לתורתינו הקדושה ומנוגדת בתכלית הניגוד לגזירת הגלות אשר מפני חטאינו גלינו מארצינו ורק ע"י משיח צדקנו נגאל גאולת עולמים בב"א ולא בזרוע בשר, והרימו ידם לבלע את כל הנותר לתת יד ושם לרפורמים מן התפוצות להיות להם חלק ונחלה עמהם חלק כחלק, ואף גרועים הם מן האומות המזכירים את שם הקב"ה בכתבי יסוד אומתם ומדינתם".

"ומצאנו חובה לעצמינו למחות נגד חילול ה' הנורא שנעשה ע"י החרדים, וחובה על כל איש ישראל דרי ארה"ק ותפוצות הגולה החרדים אל דבר ה' למחות ולהודיע כי עם בני ישראל הנאמנים לתורה"ק אין להם חלק ונחלה עם הלאומיות, ומקבלים עלינו את גזירת הגלות עד לגאולתינו השלימה ע"י אפס בלתך גואלינו לימות המשיח בקרוב, ומן החובה לחזור ולשנן את עיקרי ויסודות אמונתינו המקובלים מאבוה"ק ורבוה"ק זיע"א, ללמד את בני יהודה איכה תרעה ואיכה תרביץ בחשכת ימי הגלות ועקבתא דמשיחא כאשר החושך יכסה ארץ וערפל לאומים".

"אנו אין לנו אלא תורה"ק הנצחית, ובזכות ההתחזקות באמונה השלימה ובצפיתינו ציפינו אל הגאולה המובטחת לנו ע"י הקב"ה מפי עבדיו הנביאים לגאולת עולמים בביאת משיח צדקנו וקיבוץ נדחי ישראל, והיתה לה' המלוכה בב"א" נאמר במודעה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר