חשיפה: אלמונים פרצו לביתו של ראש מוסדות ברסלב במודיעין-עילית ושדדו עשרות-אלפי דולרים

פרסום ראשון: עשרות-אלפי דולרים נגנבו במהלך "שביעי של פסח" מביתו של ראש כולל במודיעין-עלית. החשד: נערי-שוליים. כל הפרטים (בארץ)

דוד כהן, כיכר השבת | כיכר השבת |
הכסף הלך (צילום אילוסטרציה: פלאש 90)

מגניבה לגניבה: בעוד חוקרי משטרת רמת-גן מתקשים לפענח את תעלומת הגניבה בביתו של מרן הגראי"ל שטיינמן שבעקבותיה נעצרו מספר נערים בחשד למעורבות בפרשה - נודע ל"כיכר השבת" על גניבת ענק נוספת, הפעם במודיעין-עלית.

זה קרה אמש, מוצאי החג, כשר' נחמיה חשין, ראש מוסדות ברסלב במודיעין-עילית, חזר עם בני משפחתו לביתו ברחוב "יהודה הנשיא" בעיר ונדהם לגלות שדלת הבית נעולה מפנים.

ר' נחמיה לא איבד את עשתונותיו וטיפס על אדן החלון.

כשנכנס לתוך הבית, גילה לתדהמתו את המתחולל לנגד עינו: הבית הפוך ובאלגן רב שורר בכל חלקי הבית.

האלמונים-הפורצים הפכו את כל אשר נקרה בדרכם, לא לפני שהם שולפים 25 אלף דולר שהיו חבויים עמוק בתוככי אחד הארונות בבית. גם כרטיס האשראי נגנב.

ראש המוסדות שלא ידע את נפשו, מיהר ליצור קשר עם משטרת ישראל שפתחה בחקירה ראשונית.

זו עירבה את חברת האשראי ומנתונים ראשוניים שהגיעו לאנשי החברה עלה, כי הגנבים מסתובבים ברשתות השונות במודיעין הסמוכה, ומגהצים את הכרטיס להנאתם.

בלשי מרחב מודיעין שתרו אחר החשודים, לכדו את אחד הנערים שנלקח לחקירה ראשונית. הנער סירב להודות במיוחס לו.

במקביל, מנסים במשטרה לבדוק כעת האם הנערים שפרצו אל דירתו של הרב חשין - קשורים בעקיפין למקרה הפריצה שאירע לפני מספר חודשים בביתו של הגראי"ל שטיינמן.

ל"כיכר השבת" נודע, כי החשודים פרצו לביתו של ראש הכולל בערב החג, בשעות הלילה המאוחרות. עוד עולה כי הנערים עקבו אחר הנעשה בבית, מספר ימים קודם לכן.

בקרב אנשי החסידות, הביעו היום תדהמה רבה ממקרה הפריצה, שכן הכסף הרב שהיה מונח בביתו של ראש המוסדות, היה מיועד לכסות את ההוצאות הרבות של חלוקות שארגנו ראשי הקהילה - ערב החג. "כעת יווצרו חובות כבדים", אמר גורם בחסידות.

בקרב תושבי העיר - אותם גנבים אינם אלמונים כלל וכלל. "מדובר בנערי-שוליים. לאורך כל החג, שער היישוב סגור. אין סיכוי שזה מישהו מבחוץ", סיפר אחד התושבים ל"כיכר השבת".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר