בשורה טובה

הסוף לאפליה? סמינר חדש לספרדיות יוקם בבני-ברק

מדי שנה, נותרות מאות נערות מחוץ לסמינר ראוי בשל מצוקת מיקום או העדפה עדתית כזאת או אחרת. לקראת שנת הלימודים הקרובה, חברו שורת עסקנים יחדיו להקמת סמינר חדש לבנות חניכי הישיבות הספרדים , "בית יעקב לבנות חניכי הישיבות". גדולי ישראל מברכים (חרדים)

עוזי ברק | כיכר השבת |

מצוקת הסמינרים היא אחד הנושאים הכאובים ביותר במגזר החרדי. מדי שנה, נותרות מאות נערות מחוץ לסמינר ראוי בשל מצוקת מיקום או העדפה עדתית כזאת או אחרת.

לקראת שנת הלימודים הקרובה, חברו שורת עסקנים יחדיו להקמת סמינר חדש לבנות חניכי הישיבות הספרדים , "בית יעקב לבנות חניכי הישיבות" שמו, בנשיאות ובהכוונת גאב"ד חניכי הישיבות הגאון הרב מרדכי גרוס שליט"א. הסמינר ייפתח לקראת שנת הלימודים הקרובה בבני-ברק.

מנהל הסמינר, הרה"ג הרב יחיאל יונה התקבל השבוע בבתיהם של גדולי הדור לברכה ולהצלחה בפתיחת הסמינר, ולהצלחת התלמידות בחינוכן ליראת שמים ומידות טובות.

בביקור שנערך בביתו של מרן ראש הישיבה הגרי"ל שטיינמן יחד עם הגר"מ גרוס ומנהל הסמינר, התבטא מרן הגרי"ל שטיינמן: "פתיחת הסמינר הוא דבר טוב מאוד ובטוח שיזכה להצלחה".

גם הגר"ח קנייבסקי ברך את הנהלת הסמינר ברכת "ברכה והצלחה", והרבנית קנייבסקי תליט"א בירכה את הבנות שנרשמות בימים אלו לסמינר: "שיזכו לזיווגים הגונים ולהצלחה ברוחניות ובגשמיות, ומיד בסיום הלימודים יזכו להינשא לתלמידי חכמים".

מרן הגאון הרב מיכל יהודה לפקוביץ ברך ואמר: "הבנות שילמדו שם יזכו להקים דורות של תלמידי חכמים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר