"החלטה הזויה"

סוחרי בני ברק זועמים: העירייה אסרה מסכי פרסום

בנימוק כי המסכים אינם מתאימים לאופי העיר, אסרה העירייה את הפרסום הדיגיטלי ובבני ברק זועמים: למה למפלגות המזוהות עם העירייה מותר להציב שלטים אלקטרוניים? (ארץ)

שאול כהנא | כיכר השבת |

זעם בקרב בעלי העסקים בעיר בני ברק על ההחלטה שקיבלה לאחרונה העירייה האוסרת על העסקים ברוב אזורי העיר להציב מסכי פרסום בכניסה לעסק.

בעלי עסקים שרכשו בעשרות אלפי שקלים ציוד פרסום יקר מאוד - קיבלו התראה מהעירייה על כך שיקנסו או שהציוד שלהם יוחרם, במידה ולא יסירו את המסכים באופן מיידי.

מאות בעלי עסקים בעיר חתמו על עצומה חריפה נגד החלטת העירייה ופנו ליעקב וידר, חבר המועצה ויו"ר סיעת הליכוד, בבקשה שיפעל לביטול ההחלטה שלדבריהם פוגעת קשות בעסקים בעיר וגורמת להם נזק כלכלי גדול.

חבר מועצת העיר בני ברק, יעקב וידר, הגיש הצעה דחופה לסדר ובעקבות דרישתו יתקיים מחר (יום חמישי) דיון דחוף בנושא, במועצת העיר, וכן תתקיים הצבעה בה חברי המועצה ידרשו להצביע בעד או נגד דרישתו של וידר לביטול האיסור על הצבת המסכים בעיר.

כפי שאנחנו חושפים לראשונה, בפרוטוקול ועדת השילוט העירונית, טוענת מנהלת המחלקה כי הסיבה לקבלת ההחלטה הייחודית היא "כי עצם המסכים זה נוגד את בני ברק, וזה לא מתאים לעיר, וכי ההחלטה התקבלה בעקבות בקשת רבנים ואנשים חשובים".

בעל עסק במרכז בני ברק מספר ל"כיכר השבת" כי הוא לא מצליח להבין את החלטת העירייה: "גם ככה הפרנסה קשה לנו בעיר. קניתי במיטב כספי מסך שילוט כדי שיסייע לי ולמשפחתי להתפרנס בכבוד, ועכשיו העירייה בהחלטה מוזרה החליטה לפגוע בעסק שלי ולגרום לי לנזק אדיר ובשביל מה? איזו בעיה יש בפרסום מבצע על שתיה קלה וסנדוויצ'ים?!"

יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד במועצת העיר בני ברק אומר לכיכר השבת כי "מדובר בהחלטה הזויה ומופרכת של העסקנים. במקום לעודד את העסקים בעיר, עסקני העירייה עושים הכל כדי לפגוע בהם.

אני מצפה מחברי המועצה ההגונים להצטרף אלי ולהתנגד להחלטה ההזויה שפוגעת בעיר ובעסקים שבה ללא כל היגיון".

הוא הוסיף כי "ככל שיש בעיה כלשהי בשילוט דיגיטלי, ואין שום בעיה כזו. איך זה ייתכן שהעירייה אוסרת על עסקים להציב אבל כן מתירה לעצמה, למפלגות ולארגונים המזוהים איתה להציב מסכים ושילוט דיגיטלי אחר?" סיכם וידר בתמיהה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר