אושפז במצב קשה

בניהו יום טוב מבקש: "התפללו על בני התינוק"

"קבלו על עצמכם לאהוב את הילדים שלכם, בלי תנאי. לחבק, לתת להם תחושה שהם כל עולמכם. אל תחכו לכאב!": הפוסט המרגש של בניהו יום טוב, שווירוס תקף את בנו הפעוט (בארץ)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
אילוסטרציה (צילום: שאטרסטוק)

בניהו יום טוב, אסטרטג ויועץ תקשורת חרדי מוכר, שוהה בימים אלו לצד מיטת בנו התינוק, שאושפז במצב קשה בבית החולים, בעקבות סיבוך רפואי שחולל בגופו הקטן ווירוס "הדומה לשפעת", כדבריו. בפוסט שהעלה בפייסבוק, פנה האב הכאוב לעוקביו, בתחינה: התפללו על בני.

ל'כיכר השבת' הוא אומר, אחרי פרסום בקשתו: "התרגשתי ממאות התגובות והטלפונים. אנשים לא מפסיקים לחזק, להציע עזרה, להתפלל ולקבל קבלות. אין לי ספק שבזכות התפילות והקבלות, מצבו כבר השתפר, ועכשיו הוא יציב".

"אני מודה לכולם על ההירתמות, ומקווה לבשורות טובות. חייבים להמשיך ולהתפלל - כמה שיותר", הוא מפציר בגולשי 'כיכר השבת'.

בניהו יום טוב (צילום: מתוך פייסבוק)

וכך כתב בניהו יום טוב, בפוסט שזכה לחשיפה רבה: "פרופורציות! המילה היחידה שקופצת לך לראש כשאתה רואה את הבן הקטן שלך מורדם ומונשם בטיפול נמרץ. עשרות רופאים ואחיות, עשרות חוטים וצינורות, וילד אחד בן שנה ששוכב בשקט מול צפצוף מעצבן שחוזר על עצמו בקצב מונוטוני".

"פרופורציות. כמה אני רוצה לשמוע עכשיו את הבכי שלך, כמה חיכיתי שתעיר אותי בלילה, שתציק לי, שתפריע לי לנוח; כמה הייתי משלם כדי שסתם תלכלך לי את החולצה הלבנה בכתמי האוכל שלך, ובינתיים - כלום, נאדה! צפצוף...".

את השתלשלות האירועים מתאר האב הדואג כך: "זה היה מהיר, חום, קופת חולים, 'ויראלי', פצעונים בפה, חלב עיזים, קופת חולים, ויראלי, חום, בכי, שיעול, סטרידו, קוצר נשימה, ביקורופא, אינהלציה, מדדים, עוד אינהלציה, עוד מדדים, עוד אינהלציה, פינוי באמבולנס, העברה לנט"ן באמצע הדרך, ריצה למיון, חדר טראומה, עשרות אינהלציות, טיפול נמרץ, רופאים, בדיקות, עוד רופאים, עוד בדיקות, הרדמה, הנשמה -------- שקט!".

"צפצוף".

"אני יושב כאן עכשיו בחדר שלך, שקט כאן, רק הצפצוף המונוטוני צורח, רוצה לשמוע אותך, רוצה לחבק אותך אבל יודע שהדבר היחיד שיכול לעזור עכשיו זה רק תפילות, ותהילים, וקבלות טובות, אז החלטתי לכתוב, כן, לא חכמה לכתוב רק על הטוב, אלא גם על מה שנראה פחות טוב, לבקש, בלי להתבייש, תתפללו! תגידו תהלים! אל תפסיקו!".
"תשננו: אליאב אהרון בן הדסה לרפואה שלמה במהרה, אל תפסיקו, תהילים, תפילות, קבלות טובות, זה מה שיחזיר אותו לאיתנו".

"תודה לכל מי שעוטף אותנו בחום ואהבה בשעות האלה, תודה לצוות המסור, למשפחה המיוחדת לחברים שמציעים עזרה, לסתם אנשים שקיבלו על עצמם קבלות. קבלו על עצמכם לאהוב את הילדים שלכם, בלי תנאי, בלי דמעות, בלי כאב, פשוט לאהוב, פשוט להיות איתם, להכיל, לחבק, להעניק יחס, לתת להם תחושה שהם כל עולמכם, אל תחכו לדרמות כדי לקבל פרופורציות, אל תחכו לכאב, תאהבו!".

"וקבלו על עצמכם גם להודות, על כל המובן מאליו, על זה שאתם נושמים לבד בכוחות עצמכם, כן, שואפים ונושפים בלי הפרעה, אין לכם מושג כמה זה מורכב, אין לכם מושג כמה זה נס!".

"ותתפללו, תתפללו עליו אליאב אהרון בן הדסה - לרפואה שלמה בקרוב ממש!", מסיים בניהו יום טוב את הפוסט המרגש.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר