ישראל במלחמהישראל במלחמה
רצח הזוג כדורי

המשטרה מחפשת אדם שהיה סמוך לזירת הרצח • צפו

כשנה וחצי לאחר רצח בני הזוג כדורי בשכונת ארמון הנציב בירושלים, המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור זהותו של אדם שהיה בסמוך לזירת הרצח ותועד • מזהים? צפו (ארץ)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

שנה וחצי לאחר רצח בני הזוג כדורי בשכונת ארמון הנציב בירושלים, המשטרה מבקשת היום (שלישי) את עזרת הציבור באיתור זהותו של אדם שהיה בסמוך לאירוע הרצח בשכונה, ותועד במצלמות אבטחה.

בתיעוד, נראה אדם, עטור זקן ולבוש קפוצ'ון, צועד באזור כאשר הוא מתקרב ליד המצלמה הוא מסתיר את פניו.

ל'כיכר השבת' נודע כי בימים האחרונים הראתה המשטרה את הסרטון הזה לתושבים בארמון הנציב בניסיון לאתר את זהותו של האדם.

במשטרה ציינו כי כחלק מפעולות החקירה הנרחבות שבוצעו עד כה ע"י המשטרה, הצליחו החוקרים לאתר סרטון שצולם בסמוך לזמן הרצח ובו נראה אדם שהיה ברחוב סמוך לזירה.

כעת, פונים במשטרה לסיוע הציבור באיתור זהותו או כל פרט מזהה שיכול להוביל לאיתורו של האדם.

כל היודע דבר על זהות האדם שנראה בסרטון מתבקש לדווח בהקדם למספר 02-5391352 או למוקד 100 של המשטרה.

יהודה ותמר כדורי ז"ל (באדיבות המשפחה)

לפני כחודש דיווח העיתונאי לירן תמרי מ'ידיעות ירושלים' כי "אחרי חודשים ארוכים ללא התקדמות בחקירה, בימים האחרונים נרשמה התפתחות בחקירת הרצח שאירע ב-2019 בשכונת ארמון הנציב. על כל פרט בנושא הטיל בית המשפט צו איסור פרסום עד ליום שני".

כזכור, האחרון שנעצר בחשד לרצח היה העבריין אלי אריש, ששוחרר והאשים את המשטרה ואמר כי המשטרה מתנכלת אליו: "אין לנו שום קשר או זכר למשפחת כדורי. הכל שטויות והבלים. הם שמים האזנות על הטלפונים ועל כל מילה שמזכירה משהו באו ועצרו. השופט שמע את ההקלטות והבין שאין שום קשר לשום דבר ושחרר מיד".

הרצח המזעזע בוצע לפני כשנה וחצי, כאשר בני הזוג נמצאו ללא רוח חיים בביתם שבשכונת ארמון הנציב בירושלים, אך עד כה המשטרה טרם הצליחה לעצור את החשודים במעשה.

כחודש לאחר הרצח, המשטרה עצרה קרוב משפחה של בני הזוג בחשד שהוא הרוצח, לבסוף הוא שוחרר. לאחר שחרורו הוא התבטא במהלך שיעור שמסר ואמר: "אני מודה לכל החברים היקרים שממש התקיים בנו 'ואנוכי עימו בצרה'. אומנם היינו במקומות ש'בגיא צלמוות – לא אירא רע כי אתה עמדי', אבל זכינו לחיזוק הגדול מעם ישראל, חיבוק הנפלא הזה, מי כעמך ישראל...".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר