ישראל במלחמהישראל במלחמה
עולים לירושלים 5 יוצא לדרך

ראש העיר לא ויתר ואירוע הילדים המסורתי - יתקיים במסגרת קורונה

"עולים לירושלים 5" - עיריית ירושלים מפתיעה במיזם ענק וייחודי במסגרת מצב הקורונה - שבוע שלם של פעילויות ותוכן לציבור החרדי • כל הפרטים (חרדים)

ליאון ודייטש באירוע בשנה שעברה (צילום: יעקב נחומי)

כל שנה בימי בן הזמנים, עיריית ירושלים דואגת לתעסוקה מיוחדת ומפתיעה לילדי הציבור. מדובר באירוע עולים לירושלים הפקה מושקעת וגרנדיוזית. כ-100,000 איש ביקרו במתחם הענק ונהנו משלל אטרקציות, תוכן ייחודי ופעילויות לכל המשפחה במרכז הקונגרסים בנייני האומה.

השנה בגלל משבר הקורונה, הנחה ראש העיר מר משה ליאון את הגורמים בעירייה לחפש ולמצוא מתווה בו יכלו גם השנה לקיים את האירוע ברמה ובאיכות כמדי שנה על אף ולמרות הקושי שבדבר.

המיזם עולים לירושלים מתקיים ברציפות במשך 5 שנים, והפעם מדובר במיזם ענק וייחודי - שבוע שלם של פעילויות ותוכן לציבור החרדי בשידור חי וללא עלות.

השנה יתקיים שידור חי בחינם, מיום ראשון כ"ו אב ועד ליום חמישי ל' אב, בין 16:00 ל-19:00, 20 הופעות שונות, שבוע שלם, תוכן עשיר ובלעדי על טהרת הקודש.

בין המופעים האדירים שיתקיימו השבוע יהיו: הצגות, טלפתיה, אקרובטיקה, מופע גלגלים, חיות, דרמה ועוד...

ביום חמישי ל' מנחם אב תשודר התוכנית הגדולה "הכל מעלין לירושלים 5" - גולת הכותרת של כל המיזם, מדובר על מופע ענק מטלטל ומרגש, עם עשרות שחקנים בנקודות שונות, צילומים מרהיבים, סיפור מרתק על יהודים בארצות שונות הכמהים לעלות לירושלים, חוויה עוצמתית לכל המשפחה שלא תשכח לעולם.

משה ליאון ראש העיר אומר בהתרגשות: "כבר 5 שנים רצופות שהמיזם הזה מתקיים בהצלחה אדירה, זו מסורת עירונית לתת מענה גם בימי בין הזמנים, ואני שמח שגם השנה אנו מצליחים לקיים אירוע ייחודי זה.

גורמי העירייה וצוותי ההפקה עמלים מזה מספר חודשים על המיזם כדי להעניק תוכן איכותי למשפחות החרדיות ברמה הגבוהה ביותר".

כולנו תפילה, אומר ליאון, "שהשנה הבאה נחזור למסורת הוותיקה ונוכל לקיים זאת כמו בשנים עברו ואף יותר מכך.

ראש העיר אף הודה לסגנו הרב יוסי דייטש על חלקו החשוב בהוצאת המיזם מהכוח על הפועל לטובת תושבי ירושלים השנה כבשנים עברו לשמחתם והנאתם של מאות אלפי המשתתפים.

כנסו לכאן לצפיה ישירה >>>

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר