האירוע היחיד שאושר

מעמד פרסומי ניסא במרכז מוסקבה; תיעוד

כמדי שנה, העלה רבה הראשי של רוסיה, רבי בערך לאזאר, את אור החנוכה במרכז מוסקבה במעמד ששימש פרסומי ניסא למליוני צופים; 'בזמן הזה' למרגלות חומות הקרמלין (אקטואלי)

כשהכל היה נראה כבר אבוד ובלתי אפשרי, הנס הגיע ברגע האחרון ובבוקרו של ערב חנוכה, בקור של מינוס 10 מעלות, נעמדו עשרות פועלים להרכיב את מנורת החנוכה הגבוהה, למרגלות חומות הקרמלין במרכז מוסקבה בירת רוסיה.

האישור התקבל לאור בקשתו הדחופה והאישית של רבה הראשי של רוסיה הגאון רבי בערל לאזאר, מראש עיריית מוסקבה, שחרג מהנתון הקיים בעיר מזה שבעה חודשים ולפיו, לא נערכים שום אירועים ציבורים, בשל השמירה על הציבור מהתדבקות בנגיף והוא העניק אישור מיוחד ונדיר.

האירוע נערך ללא נוכחות קהל, אך מאידך, באמצעות המדיה וכלי התקשורת שלא וויתרו על סיקור המעמד ושידורו הישר מהכיכר לאולפני הערוצים השונים ומשם למיליוני צופים בכל רחבי המדינה - הביא הדבר לפרסום הנס בקרב יהודי רוסיה.

במהלך ערב החג ובימי החג, מגיעים מדי יום אל לשכתו של הרב הראשי, מברקי ברכה ואיחולים רבים, בהם מראש הממשלה, יו"ר הפרלמנט, מושלים וראשי מחוזות, שרובם ככולם אישור את מעמדי ההדלקה המרכזיים על-ידי רבני הערים ושלוחי חב"ד ברחבי רוסיה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות