בוסתן הגליל

החילוני שקילל ואיים על החרדים - עוכב לחקירה

המשטרה עכבה לחקירה את תושב בוסתן הגליל, בן ה-70 שתועד מאיים על חרדים שהתעניינו ברכישת נכס ביישוב, בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות ועורר סערה (חרדים בארץ)

המשטרה עכבה לחקירה את תושב בוסתן הגליל, בן ה-70 שתועד מאיים על חרדים שהתעניינו ברכישת נכס ביישוב, בסרטון שהופץ הבוקר ברשתות החברתיות ועורר סערה.

מיד עם הפצת הסרטון פתחה המשטרה בבדיקה ועכבה את החשוד לחקירה. בהתאם להתפתחות החקירה תחליט המשטרה האם להורות על מעצרו של החשוד.

כזכור, בסרטון שפרסם הבוקר (שלישי) ינון מגל בחשבון הטוויטר שלו, נראה אדם חילוני מגדף ומקלל חרדים שהגיעו לראות נכס למכירה במושב 'בוסתן הגליל' הסמוך לעכו.

בסרטון נשמע האיש צועק אל עבר המתווך והחרדים במקום: "קדימה, תכף אני אוכל אותך, סע גם אתה מפה". כשהמתווך שואל מדוע הוא כועס השיב: "אנחנו לא רוצים חרדים, אתה משקר אותי שאתה בא לטייל פה. תראה, יש לך דקה אחת לצאת ונהיה חברים", המתווך ניסה להרגיע את התושב המקלל, אך התושב המשיך וצעק כי הוא "מאוד כועס, לא רוצה לראות אותם פה, קח אותם אליך הביתה את הזבלים האלה", אמר והמשיך לקלל.

בהמשך נראה החילוני צועק: "אתה אל תדבר, זבל שכמוך, הם החזיקו נשק? הם שמרו עלינו מהערבים? מה הם? רק זבל! רק כסף לתת להם! תסתלקו מפה!".

מיד לאחר מכן פנה החילוני אל החרדים שישבו בצד וקילל גם אותם ולאחר מכן איים גם על המצלם ואמר: "תכף אני אקח לך את הפלאפון יא אידיוט".

לתושבת המקום שעברה באיזור עם רכב וניסתה למחות ענה: "תסעי מפה!", לאחר מכן הוא פונה אל המצלם וניגש אליו באיום תוך שהוא מורה: "סע מפה", כשהוא צועק: "מה אתה רוצה? תגיד, לי מה אתה רוצה?!".

הסרטון גרר תגובות רבות ברשת כשהרוחות סערו, ח"כ בצלאל סמוטריץ' כתב "האיש המגעיל הזה צריך להתבייש לצאת מהבית. האמת היא שהוא שהוא צריך ללכת לכלא על אלימות וגזענות אנטישמית, אבל בגלל שאין סיכוי שהמשטרה ומערכת המשפט הרקובים שלנו יטפלו בו תפיצו את את הסרטון ותעשו לו שיימינג בכל מקום אפשרי כדי שיתבייש להוציא את האף מהבית בשנים הקרובות". תקף.

'כיכר השבת' ניסה להשיג את תגובתו של האיש ללא הצלחה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות