כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
לקראת הילולת משה רבינו

בשל ליקויי בטיחות: מתחם ציון הרשב"י יסגר

במירון נערכים לאירוע הילולת משה רבנו שתתקיים השבוע, במשטרה הודיעה כי מתחם ציון הרשב"י יסגר בשל ליקויי בטיחות המסכנים את שלומם של המתפללים (חדשות, חרדים)

(צילום: David Cohen/Flash90)

במירון נערכים לאירוע הילולת משה רבנו שתתקיים השבוע בימים רביעי וחמישי, במשרד לשירותי דת מדגישים כי ההילולה תתקיים בהתאם להנחיות משטרת ישראל, כבאות והצלה ומתחם ציון הרשב"י יסגר בשל ליקויי בטיחות המסכנים את שלומם של המתפללים.

על פי החלטת המשטרה, בסמוך לציון תתאפשר תפילה במקומות שהוכשרו לקליטת המתפללים, במשרד לשירותי דת קוראים לציבור להשמע להוראות הבטיחות.

במהלך ההילולה מבנה הקבר יהיה סגור תחת צו סגירה שהוצא למקום על ידי המועצה המקומית בשל לקויי בטיחות מסכני חיים שנמצאו במקום על ידי מהנדס וכיבוי אש. במקביל גם רשות החשמל הודיעה על צו הפסקה למתקן החשמלי.

במטרה לקיים את הצו שנועד לשמור על שלום הציבור, ביטחונו ובטיחותו, כוחות משטרה רבים יפרסו מסביב לציון ולא יאפשרו כניסה אל מבנה הקבר. הכניסה לחוגגים ומבקרים המבקשים להגיע עד פאתי הציון (הכניסה למבנה אסורה) תתאפשר רגלית בלבד דרך שער הכניסה הראשי של הישוב מירון.

משטרת ישראל תקים מחסומים בכניסה לישוב מירון והחל מיום שלישי (אור ל-ו׳ באדר ב׳ - 8.3.22), בשעות הערב כלי רכב פרטיים לא יורשו להיכנס אל הישוב, למעט תושבי המקום אשר ידרשו להציג תעודת זהות ואורחים ששכרו צימר בישוב ובכפוף להופעת שמם כמאושרי כניסה.

המגיעים לישוב בימים אלו יופנו לחניה בחניון הסמוך לישוב מירון. במידה וחניון זה יתמלא, המבקרים יופנו להמתנה בחניון פרוד עד להתפנות מקום בחניון הסמוך לישוב מירון. לרשות הנכים יועמדו רכבי הסעות של עזר מציון מהחניון הסמוך לישוב מירון אל פאתי הציון.

מדוברות המשטרה נמסר: "ציבור המבקרים מתבקש להישמע להוראות השוטרים, להיאזר בסבלנות ולצמצם את זמן השהות בישוב ובחניון הסמוך לו למינימום, על מנת לאפשר לכלל המבקרים לבקר במקום".

(דוברות המשטרה)
(דוברות המשטרה)
(דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר